Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondolnátok a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a menyasszonyotokról ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

25 éves férfi és 23 éves a nő. 8 éve járnak együtt. Nagyon szeretik egymást.Mindkettejüknek az első nagy szerelem. A férfi 2 éve eljegyezte a nőt. 1 éve van a férfinak saját albérlete, amit a nővel félig meddig (a nő még ingázik a szûlői ház és az albérlet között) közösen használnak. Mindkettőnek van fix munkahelye és jövedelme.Tehát még nem élnek teljesen együtt. A nőnek a szülei nincsenek jóban, ugyanis az apa megcsalta az anyát, ezért nem jó a kapcsolatuk. de ennek ellenére e nő és az apja között sincs jó kapcsolat. Tehát az anyának csak a nő van. Így a költözés ezért húzódik. Azért hogy vele tudjon lenni, neérezze magát egyedül.


Szerintetek ez mennyire ürügy vagy mi lehet ennek a hátterében?Mit gondoltok erről? Mit kellene tennie a nőnek és a férfinak?



2015. szept. 18. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
feleségként is hazajár majd?
2015. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen, viszont te férfiként nem sokat tudsz vele kezdeni, párodnak kell lerendezni magában.

Nekem is hasonló volt a kapcsolatom anyámmal, régóta elvált, barátai nem nagyon vannak, pasija se volt... tulajdonképpen észrevétlenül érzelmileg zsarolt azzal, hogy ha én nem vagyok, akkor ő teljesen egyedül marad. Végül nálunk odáig fajult a dolog, hogy én is alig jártam el barát

2015. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, fene a billentyűzetembe...

Szóval, odáig fajult, hogy alig jártam el barátokkal, az, hogy komoly kapcsolatom legyen, az meg pláne. 19 évesen rájöttem, hogy nekem ilyen élet nem kell, pánikszerűen albérletbe költöztem, anyámnak vettem egy kutyát, és nem voltam hajlandó meghallani a kiborulásait.

Durván hangzik, de ez kellett hozzá, hogy ő is abbahagyja ezt a csüngést. Most épp itthon élek, mert úgy alakult anyagilag, hogy jobban kijövünk, de már nem fogok kétségbe esni, ha párommal össze tudunk költözni. Anyám is nagylány, megoldja. :)


Nálatok is arra van szükség, hogy párod meglássa, az ő boldogulása fontosabb, mint édesanyádé. Persze kompromisszumok fognak kelleni, biztasd, hogyha összeköltöztök is meg tudja látogatni (ha nem éltek messze), ünnepeket együtt tölthetitek, stb... de kell, hogy érezze, hogy a közös életetek a tét. Mert amíg ő nem döbben rá, addig nem sokat tehetsz.


25N (az előző is én voltam :D)

2015. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mindkettejüknek az első nagy szerelem."

Ez a lényeg hogy az első,de nem az utolsó hiába házasodnak össze a vége válás lesz és haraggal.

2015. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, savanyú a szőlő? Miért lenne válás a vége mindenképp? Te valami médium vagy, hogy így látod más emberek jövőjét?


Én nem hagynám, hogy anyám érzelmileg zsaroljon. Felnőtt ember, fogadja el a helyzetet, hogy már van saját családom (férj). Szerencsére nem volt gond. De biztos nem választottam volna olyan párt aki nem tud leszakadni anyuci cicijéről, avagy hagyja az érzelmi zsarolást.

2015. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez érzelmi zsarolás? Ti elhagynátok ezért a párotokat?
2015. szept. 18. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:

együtt sem laktok, így akarod elvenni?

hozd fel neki hogy költözzetek össze, ha anyukára fogja, akkor éretlen és keress mást.

2015. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

1. 15-17 éves korban kezdődött szerelmek ritkán tartanak a sírig... nem siettetném a házasságot.


2. Anyuka, apuka nagyon fontos és szeretete méltó ember, de nem része a párkapcsolatnak, - az egy új család alapítása


3. hülyét kapnék, ha valamelyik gyerekem ezért nem merne belevágni a saját életébe, hogy én ne érezzem magam egyedül - tök jó szívűek, kedvesek, node...

2015. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!