Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mennyire tabu, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire tabu, ha kezdeményez egy férfi/nő, akinek kapcsolata van?

Figyelt kérdés

Úgy értem automatikusan elutasítod, vagy kivárod, hogy mit is akar, esetleg nem is izgat, mert ha őt nem zavarja, akkor téged mit zavarjon?


Persze itt nem szexről van szó, flört, incselkedés, intimebb, meghittebb, bizalmi kapcsolat (beszélgetés csupán).


A kapcsolatot nem szerelem, inkább a megszokás, félelem tartja össze.


2015. nov. 22. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%

Flörtölni, incselkedni én is, és párom is szokott. Ebben semmi nincs. Beszélgetés sem megcsalás. Megcsalás az, ha lefekszem vki mással.

29N

2015. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Nálatok a csók sem megcsalás? Furcsa pár lehettek.:D
2015. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a beszélgetés nem megcsalás, a többi már...

flörtölni is miért flörtöl mással, ha van párja? Szerintem az sem éppen nyerő.

2015. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyennek sosincs jó vége! Ha ott is hagyja az előzőt,

utána veled is megteszi. Szerintem az ember csak akkor kezdeményezzen valakinél, ha egyedülálló...

2015. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem megyek bele. Ha a mostani párját csalja, valószínűleg mellettem is ezt csinálná.


"A kapcsolatot nem szerelem, inkább a megszokás, félelem tartja össze." - ezt nem lehet megállapítani, ha csak az egyik felet ismerem, ráadásul vele is csak párszor beszéltem.

2015. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kavarok bele mások kapcsolatába, szerintem gerinctelen dolog! Nem az3rt mert "veled is megteszi majd", hanem mert ezzel fájdalmat okoznék. Nálam a flört sem játszik, maximum beszélgetés. Tudom, le leszek pontozva, mint mindig:)
2015. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elvileg nem megyek bele, de huszonévesen volt olyan, hogy leszartam, az illető nyomult, én bele voltam esve, barátnőről mesélt, de soha, senki nem látta, először zavart, aztán úgy gondoltam, zavarja őt.

S csak szex volt, nem normális kapcsolat.

2015. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha egy kapcsolat nem jó, és sehogy nem lehet jobbá tenni, illetve egyik vagy mindkét fél beleszeretett másba, és az erősebb, akkor a meglévő kapcsolatból ki kell lépni. Aki nem lép ki, az simán eljuthat a megcsalásig, az meg már nem fair, azért azt a tiszteletet illik megadni a másiknak, akkor is, ha már nem úgy érzünk iránta, hogy nem kavarunk a háta mögött, hanem tisztán lezárjuk, ha úgy alakul.
2015. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

6-os,ment a zöld kéz.

Ha pàrja van valakinek és kezdeményez,elutasítom. Tudod,én mindig abba gondolok bele,hogy fordìtott esetben én mit éreznék...

Nyilvàn beszélgetni egy kapcsolatban élő emberrel is szoktam, érdekes is lenne,ha azzal az emberrel,akinek van pàrja,senki nem àllna szòba:-)

"a kapcsolatot a megszokàs és a félelem tartja össze" Jò duma...14 évesek elhiszik...

Mondjuk ha valakinek pàrja van,nem flörtölget màsokkal...Ez természetesen nem megcsalàs,de elég kényelmetlen és megalàzò helyzetbe tudja hozni a partnert...

Tehàt ha nàlam nem független ember pròbàlkozik, még csak flört szintjén is elutasìtom. Nekem sem esne jòl,ha a pàrom màsokkal hetyerészne..

2015. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A flört már a megcsalás előszobája. Ha nem akar valaki szeretői státuszban ragadni, akkor legyen észnél, és tartsa a pórázt. Azzal egyébként nem értek egyet, hogy ha az előzővel megteszi, a következővel is. Nem tudom, a nagyszüleim egymásra találásának a pontos körülményeit, de nagyapámnak akkor barátnője volt, és szakított vele nagymamám miatt, akivel aztán együtt öregedtek meg, szóval nem ismételte ezeket a köröket újra és újra, és nem azért, mert régen voltak fiatalok, mert ha nem nagymamám lett volna az, aki neki egy életre kell, nyilván megtette volna újból mindaddig, amíg rá nem talál arra az egyre, aki mellett megmarad, és ott megáll, ő nagymamámnál megállt.
2015. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!