Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erről az anyagi dologról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az anyagi dologról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal albérletben lakunk. A keresetünk 180.000ft az enyém, 250.000ft az övé. Külön kasszán vagyunk.A lakbér 65-65 ezer ft.

Én 2 naponta főzök és bevásárolok a vacsihoz is, illetve az itthonra való dolgokar.Ez kb 65.000ft.ő néha hoz haza valamit, ami azt jelenti hogy havi szinten kb 5000ft értékben. Illetve ha elmegyünk valahova akkor 50-50% ban az az 1x én 1x ő fizet. Így nekem semmi nem marad. :(


2015. dec. 6. 14:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Mintha csak lakótársak lennétek.
2015. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sporoltok az o penzebol melle sajat lakasra, autora vagy stb akkor ezt beszeld meg vele, nalunk a megoldas a konyhapenz volt, amikor elindultam vagy elindultunk a boltba elvittem magammal pl 20ezer forintot nagybevasarolni es 10et beleadott, de lehet ugy is csinalni hogy alapbol a 65ezerbe beleadja a felet es neled azt kell beosztogatni
2015. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
A bevásárlást is együtt kellene fizetnetek, mindenki adjon bele 32 500 FT-ot.
2015. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Fizesse a sajat eteleit is. Csak magadnak vasarolj. Vagy 65 e huf ertekben etkezel/ ho?
2015. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy ezt vele kellene megbeszélni,mert ez hosszútávon csak vitához vezet.Visszaél a te jóindulatoddal.Ülj le és beszéljétek meg.Vezessetek egy kiadási naplót,amibe feljegyzitek ki mennyiért vásárolt.
2015. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
De ő gyűjt saját lakásra.Nem közösre, az az odaköltözhetek majd de kitudja mikor lesz az....Már mondtam neki hogy akkor felezzünk mindent, a kikapcsolódást, háztartást stb. .de azt mondta hogy az nem jó.
2015. dec. 6. 15:05
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Főzhettek felváltva is.Vagy olykor rendelhet valami kaját nektek,ha a főzés nem az erőssége.
2015. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"De ő gyűjt saját lakásra.Nem közösre, az az odaköltözhetek majd de kitudja mikor lesz az."


Nem tudom, hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, de egy olyan pár, akik együtt élnek, KÖZÖS LAKÁSRA szoktak gyűjteni, nem az egyik gyűjt a saját lakására, és nagy kegyesen beenged oda lakni téged. Ez nem párkapcsolat, ti csak lakótársak vagytok.

2015. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ő 35 éves én 27. Eladta a lakását és még akar hozzátenni hogy másikat vegyen.1,5 éve vagyunk együtt és 1 éve adta el.
2015. dec. 6. 15:10
 10/38 anonim ***** válasza:
Ez elég durva, 35 évesen az emberben már általában van egy igény a megállapodásra, családalapításra. Szoktatok arról beszélni, mennyire tervez komolyan veled?
2015. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!