Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ágyatok melyik oldalán alszol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyatok melyik oldalán alszol?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a párokhoz szól, akik együtt élnek párjukkal, vagy együtt aludtak már. Ha szemben állunk az ággyal és úgy nézzük, melyik oldalán alszol te és melyiken a párod?

Kort és nemet is írjatok! :-)


2015. dec. 12. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés tetszik, de mi a lényege?

Egyébként most a jobb oldalon, mert amikor beköltöztünk, oda volt állítva a fésülködőasztal, és az elrendezés miatt nem elmozdítható. Egyébként ha meg nem otthon alszunk, és van fal, mindig a fal mellett, mindegy, hogy az jobbra vagy balra van.

21N

2015. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon, úgy nem kell átmásznom a páromon, mikor mosdóba csoszogok esténként. 22/L
2015. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szimpla kivancsisagbol kerdezem. :-)
2015. dec. 12. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindig a jobb oldalon alszok. (ha szemből nézzük)


26N

2015. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Érdekes egyébként, mert most így belegondolva, mindkét nővérem a jobb oldalon, ahogy édesanyám is. :D
2015. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért,de nekem csak bal oldalon esik jól...
2015. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*ha szemből nézzük
2015. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mindig a fal mellett.
2015. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahogy sikerül.

28N

2015. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is a szemből _rendezői_ jobb oldalon, de én fiú vagyok. kedvesem a jobb oldalÁN mármint a testének a jobb oldalán alszik, és így tudunk jól összebújni :-)
2015. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!