Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ágyatok melyik oldalán alszol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyatok melyik oldalán alszol?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a párokhoz szól, akik együtt élnek párjukkal, vagy együtt aludtak már. Ha szemben állunk az ággyal és úgy nézzük, melyik oldalán alszol te és melyiken a párod?

Kort és nemet is írjatok! :-)


2015. dec. 12. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bal. Ha szemből nézzük. Mindig ott aludtam. Anyum is és húgom is azon az oldalt alszik. :) 30/nő
2015. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A fal mellett. Ez korábban a jobb oldal volt, most a bal. Szeretek befordulni a falhoz, ha világos van, és kiskorom óta minden ágyam a falhoz volt tolva, megszoktam már. De néha (nem szándékosan) keresztben fekve alszok el, a párom meg oda kuporodik, ahova fér. :)
2015. dec. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kor lemaradt: 25/N
2015. dec. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jobb 27N bal 29F :)
2015. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi folyton helyet cserélgetünk, mert párom sose tudja eldönteni, mi a kényelmes neki :D De alapvetően a bal oldalon szeretek aludni, mert a jobb oldalamon alszom kényelmesebben, és így tudok odakiflizni a páromhoz háttal, hogy átöleljen. :) Mikor fordítva alszunk, általában az szokott a vége lenni, hogy valamikor éjszaka hátat fordítunk egymásnak kényelmi szempontból, vagy én bújok a hátához, bár azt kevésbé szeretem. De persze párom ezt sosem látná be, így általában ráhagyom, hogy épp melyik oldalán szeretne elaludni. :D

25N

2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!