Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek a hosszu kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hosszu kapcsolatok, házasságok hány %-ára igaz, hogy valojában nem is ismerik egymást, egymás gondolatait a felek?

Figyelt kérdés
Naponta többezer gondolatunk van. Ebből vajon mennyit osztanak meg egymással a huzamosan együttélők ?
2016. jan. 4. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémekben 100%. Másoknál nem tudom. Én a gondolataim max 70%-át adom át másoknak, és az már egy nagyon mély kapcsolat. Amúgy felét sem. Úgysem értenék meg. Csak a baj lenne belőle.
2016. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ahol olyan 20% körüli azon gondolatok megosztásának aránya, ami a kapcsolatról szól vagy azzal kapcsolatos...sokan nem tudják, de kapcsolat alatt is egyedül vannak. Én is voltam ilyen kapcsolatban..
2016. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép is lenne, ha minden egyes futó gondolatomról beszámolnék a barátomnak :D

Abszolút nem életszerű a 100%.. De igazából nem tudom százalékban megadni, ami fontos, vicces, érdekes vagy kettőnkre tartozó.. meg amit úgy érzek megosztanék azt természetesen megosztom, de nyilván nem minden hülyeséget, ami eszembe jut..

2016. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a napi x ezer gondolatnak csak egy része olyan, amit érdemes is lenne valakivel megosztani. Azt nyilván nem, hogy kinyitom a hűtőt és azon filozok, hogy levest egyek vagy tejberizst :) Viszont azt hiszem, ennek ellenére sok pár pont az ilyen "lényegtelen" informáciokat, gonodlatokat osztja meg nagyobb részben a másikkal.
2016. jan. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!