Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házas férfival együtt élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfival együtt élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


38 éves nő vagyok, nincs gyerekem,a párom 1 éve él külön a feleségétől, akitől még nem vált el, de folyamatban van, mert a felesége elindította a válópert. Nekik van egy kisfiuk.


Kérdésem az lenne, hogy ti belekezdenétek egy közös életbe a férfival addig amíg házas? 8 hónapja vagyunk együtt és gondolkodunk az összeköltözésen, de én addig nem vagyok ebben biztos, amíg ő nem teljesen független.


Válaszotokat köszönöm! (a rosszindulatú megjegyzéseket, kérlek kerüljétek)


2016. jan. 7. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha beadták a papírokat akkor csak a jogi procedúrát kell kivárni. Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló....hiszen 1 éve már nem élnek együtt. Azért azt megjegyezném, hogy a gyerekek miatt nem fognak eltávolodni egymástól..erre Neked tekintettel kell lenned!!!!

37F

2016. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Ez pl eszembe se jutott, hogy nekik el kéne távolodniuk bármi oknál fogva. :)

2016. jan. 7. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

ha csak ígérgetné, hogy el fog válni, azt mondanám várd meg míg meg is teszi, de ilyen esetben más

főleg hogy 1 éve nem is élnek együtt

szóval ha köztetek komoly a dolog, akkor nyugodtan költözz össze vele

2016. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2016. jan. 7. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban(!) folyamatban válás, akkor miért ne.
2016. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!