Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi ez a tulajdonság? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a tulajdonság? Nem képes elkészülni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehova nem lehet elindulni vele. Nő létemre (állítólag mi mindig sokáig készülődünk) rendszeresen ott ülök az ajtóban felöltözve, kabátban-cipőben és várok. Ő meg "mindjárt jövök, csak még ezt átolvasom, befejezem, megírom, felhívom, elmegyek vécére, iszom, megnyitom, bezárom, megírok két operát, és felnevelek két árvát"


Na jó, kicsit túloztam, de az eleje komoly. Mondom induljunk ekkor, erre ő hogy jó, előtte kicsivel figyelmeztetem, hogy lassan készülődhetne, erre ő hogy kész leszek, ne aggódj, mikor én elkezdek öltözni megint szólok, hogy akkor 10 perc múlva megyünk, ő meg oké, kész leszek... és akkor jön a fent vázolt helyzet, de minden egyes alkalommal, évek óta.


Annyira elegem van már, mindent lekésünk, mindenki a késős párként tart nyilván minket, minden odaút egy ideges rohanás, találgatva, hogy időben vagyunk-e még... kétszer majdnem a repülőről is lemaradtunk, már a nevünket üvöltötték a hangosbemondóban, nem túl vicces. Mit csináljak már? Szép szó, hiszti, leszaromakkornemmegyek, elindultam nélküle, ez mind megvolt. Ötletek?


2016. jan. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék annál, hogy elindulok egyedül.
2016. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Passzolom. Nem tudok módszert. Nálunk is ez van, de nem ennyire súlyos. Hozzáteszem, még csak ritkán késtünk el, de az én bogaram az, hogy rühellek elkésni bárhonnan, még az eshetőségétől is a plafonon vagyok.

A volt párom miatt viszont már késtem párszor. Volt, hogy munkahelyi megbeszélésről, na, az nagyon kellemetlen volt.

2016. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor beszerzek egy pórázt, vagy elektromos nyakörvet, nem tudom... 😃 Komolyan, ez tűrhetetlen hosszú távon. Ha valaki valaha sikerrel tudott együttműködést kicsikarni, bátran ossza meg velem a tapasztalatait.
2016. jan. 10. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves lehet, de aki így nőtt fel, hogy ezt nem tudta megtanulni, az már nem is fogja. indulj el nélküle, ennyit tehetsz.
2016. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"felnevelek két árvát" Mekkora forma vagy. :D
2016. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudod rávenni,hogy jöjjön már, ha tényleg elindulsz nélküle. Nekem is volt késős párom, és bejött :) Szerencsére a férjem szeret pontos lenni :)
2016. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erről egy barátom jut eszembe, aki folyamaotsam késett a volt barátnőjével, késősként volta kszámon tartva. amióta szakítottak, érdekes módon a barátom mindig pontos. :D
2016. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hajlamos az ilyesmire...indulás előtt jut eszébe minden apró hülyeség (pl.elszívni egy cigit az erkélyen?! mikor 20mp múlva leérünk az utcára).Én el szoktam indulni nélküle.Társasházban lakunk,legkésőbb a liftnél mindig utolér. :) Számold hozzá a menetidőhöz a szöszmötölését,így nem fogtok elkésni.Az én barátom átlagos szöszmötölési ideje 10 perc,ezzel kalkulálok.
2016. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!