Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %-ának sül el véglegesen jol az első összeköltözése?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
0.1 %
2016. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
0.0000000000001% vagy kevesebb. Igazából nagyobb az esélye, hogy rád esik egy adag elefántszar reggel hétkor, London közepén.
2016. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, csaladi barati korben csak olyanokat ismerek ahol sikeres volt. Nem feltetlen maradtak vegleg egyutt, de 10+ evig biztos.
2016. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, mi értelme ilyen dolgokat százalékosan nézni, mivel ez egy totál személyes dolog...
2016. jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Pláne ha azt nézed, hogy sokan összeköltöznek minden jöttmenttel, aztán meg szét...jön új kapcsolat, abban is fél, 1 év után összeköltözés, majd megint szétköltözés. Én speciel megvártam azt akivel biztosan tudtam, hogy végleges lesz a kapcsolatom, szóval én csak egy férfival költöztem össze. Azzal akivel össze is házasodtam.
2016. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Toga Aty ***** válasza:
Fiatalon mindenkinek meg tanulni a határait,ez az összeköltözés is fontos része,hogy rá jöjj hogy nem csak szép és jó a másik ember.és nagy valószínűséggel te sem vagy (még) tökéletes. Így borítékolható a sikertelenség.
2016. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy az emberek hány százalékának sikerül véglegesen jól. egyedül az számít, hogy neked hogy sikerül. ez pedig semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy másoknak hogy sikerül.


mi számít jónak? például, ha ugyanazzal az első személlyel valamiért szétköltöztök, aztán újra össze, vagy csak egy másik helyre költöztök együtt, az még ugyanúgy az elsőnek számít? és ha örökre együttmaradsz valakivel, akivel valójában nem is szeretitek egymást és nem működik a dolog, de mégsem változtattok, az jónak számít? vagy az számít jónak, ha kiderül, hogy nem működik, ebből tanultok mindketten, továbbléptek és a következő, vagy az azutáni már jól fog működni és utána lesztek majd valaki mással boldogak? persze a legjobb az, ha már az első kapcsolatért hajlandóak vagytok és tudtok is eleget tenni hozá, hogy ami nem működik azt helyrehozzátok és így ne a személyt kelljen lecserélnetek, hanem a körülményeket.


járni sem elsőre tanultál meg, hanem botladoztál, néha elveszítetted az egyensúlyodat, elestél, felkeltél, voltak kisebb-nagyobb botlások, kudarcok, amiket sikerek követtek és végül megtanultál biztosan állni a lábadon és egy idő után már tudtál járni, aztán meg már futni is tudtál. sőt talán később mégtovább fejlesztetted és még táncolni is megtanultál. semmilyen folyamatnál nem az számít, hogy elsőre hogy megy és hogy az első próbálkozásod mennyire megy jól. öröm, ha elsőre jól megy valami és hatalmas motiváció tud lenni, ha így van. meg is kell érte mindent tenni, hogy már elsőre minél jobban menjen. de a lényeg az, hogy ha valami nem megy jól, akkor minél hamarabb derüljön ki, minél gyorsabban okulj belőle és javítani tudj a dolgokon. azt sem szabad szégyellni, hogyha ez egyedül nem megy, azért vagytok ketten egy kapcsolatban, hogy együtt hozzátok helyre, ami nem működik és ha a megoldást keresitek egymásban, nem a problémát, akkor sokkal több esélyetek van a sikerre - és arra is, hogy akár már az első összeköltözésetek jól sikerüljön. de ehhez egymással és a közös problémáitok megoldásával kell foglalkoznotok, nem azzal, hogy másoknak milyen arányban megy, meg hogy kinek miért nem megy. azok nem ti vagytok és arra nektek nincs hatásotok. egymásra és a saját sorsotokra viszont van, sőt ez szinte kizárólag csak rajtatok múlik!

2016. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!