Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a nők elvárják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elvárják, hogy a férfiak mind partnerként, mind emberként egyenlő félként kezeljék őket, miért háborodnak fel azon sokak, hogyha nekik is bele kell tenniük valamit a közösbe? (Akinek nem inge, nem veszi magára. Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Természetesen ez nem minden nőre igaz, megjegyzem, én is az vagyok. Sokszor hallottam már olyasmit, hogy a nőnek degradál kielégítenie orálisan a párját, de fordítva persze elvárja, házasság/gyerek után nem hajlandó lefeküdni a másikkal, hiába nem okoz ez neki fájdalmat/nincs egészségügyi oka, aztán a férfi a szemét, ha elhagyja, szívességekre sem hajlandó, de a párjától elvárja, hogy egy szóra ugorjon. Sokszor elzárkóznak, felesleges feszültséget generálnak, az egyenlőségnek csak a pozitív részeit hajlandóak felvállalni. Olvastam a napokban itt egy kérdést, ami eléggé nevetséges volt: a hölgy fel volt háborodva, hogy a párja megkérte rá (ahogy ő fogalmazott, elvárta tőle, de a válaszai alapján kiderült, hogy a férfi nem kezdett el vele veszekedni, se semmi, amikor kapott egy nemleges választ csípőből), hogy rajtuk kívül az édesapjára, aki egyedül maradt is főzzön. Persze jött a "3 főre túl sok idő főzni, a nőnek nem kötelessége mindenkire főzni, nem cseléd" jellegű hozzászólások, akik szerint pedig nem nagy ügy plusz egy adag étellel többet készíteni, élből el lett küldve a bánatba, holott elvileg a kérdező kedveli is a párja apját. Komolyan kíváncsi vagyok a véleményekre, számomra ez szimpla femin*cizmus, nem egyenlőség.

2016. jan. 12. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Több kérdést is felvet a fenti baromság:


1. Attól, hogy valaki ezt vagy azt nem szeret a szexben, még nem lesz egyenlőtlen a dolog. Amit valaki nem szeret, azt nem lehet erőltetni. A pár magánügye, hogy el tudja-e fogadni, hogy a felesége szereti/nem szereti adni/kapni az anált, orált, lovagló pózt, 69-et, mélytorkot, stb. AMennyiben valaki nem kedvel minden szexuális pozitúrát attól még lehet a házaséletük jó és kielégítő. Kettejükön kívül pedig senkinek semmi köze hozzá.


2. Az édesapára főzős kérdést én is olvastam. Nem érzem jogosnak, hogy a pár 30.000-es plusszkiadást (kb. egy ember étkezése) magára vállaljon, a munkáról nem is beszélve, amikor a kérdésben forgó édesapa dolgozó, egészséges, életerős ember volt - csak lusta főzni. És ha az édesapa gyermeke, a férj mégis vállalná a feladatot, akkor sem lett volna fair az ugyanúgy 8 órában dolgozó feleségét kérnie a plusszmunka és felelősség elvállalására. Felajánlhatta volna maga is, hogy segít a saját édesapjának. Miért a feleségét akarta rávenni rögtön?!

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én beletettem, mégis az kellett mindnek aki csak elvett:) most már olyannal vagyok akivel együtt építjük a jövőnket (ja és nem magyar <3)
2016. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!