Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A hosszan tartó párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszan tartó párkapcsolatokban a nők miért "büntetnek" szexmegvonással? Ezt minden nő alkalmazza?

Figyelt kérdés
10 éve ismerjük egymást közel három éve élünk együtt...

2016. jan. 13. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem, en minden nap szexelni akarok az elettarsammal es ra is maszok.

N

2016. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Én még akkor is szét tettem a lábam,mikor már romokban volt a kapcsolatunk.A szex jár a másik félnek ha valaki kapcsolatban,házasságban van,normális esetben nem lehetne megvonni.
2016. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a legtöbb nő nem alkalmazza.

N

2016. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Ne mar. H lehet olyan butus h sajat magatol is elveszi az elvezetet? Ha rosszba is voltunk szex volt :D
2016. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi lassan 4 éve vagyunk együtt soha nem vontam meg tõle a szexet és nem is fogom.
2016. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez akkor fordul elő, ha nőnek a szex nem élvezet, csak egy eszköz, amivel a pasit idomíthatja.


Jó esetben mindketten azért szeretkeznek, mert élvezik, és a nő is ugyanúgy igényli.


De van az a szitu, amikor a szex csak jutalom a pasinak, ha jól viselkedik kap juticsontot, ha nem, akkor mehet a kanapéra. :)

Ennek ikertestvére, az "akkor van cumika, ha kapok valami szépet", hogy kolléganőmet is idézzem.

2016. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel inkább magam büntetném, nem őt :D Kicsit nagyobb az étvágyam, mint neki, így határozottan butaság lenne részemről ezzel büntetni. Meg egyáltalán, felnőtt emberek vagyunk vagy öt éves gyerekek, akiket büntetni kell?


Szerintem ezt csak igazán kevés nő alkalmazza. Vagy hát, nem tudom, de azért feltételezem, ha haragszik rád, akkor nem tudatosan nem akar szexelni, hogy neked rossz legyen, hanem őszintén nincs kedve hozzá- ami nem ugyanaz, mint amiről te beszélsz.

2016. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
nálunk fordítva van, a párom sokszor mondja mikor próbálkozom, h nem érdemlem meg a szexet. L26
2016. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Sokan írják itt, hogy akkor is szétrakták a lábukat, mikor a hátuk közepére sem kívánták a párjukat. Hát ez igen....

Amúgy szerintem a nők java nem a szexmegvonást alkalmazza büntetésként. Inkább a hisztit, a durcit, a hallgatást.

De az tuti, hogy én nem rakom szét a lábam a férjemnek, olyankor, mikor megbántott vagyok. Nem azért, mert ezzel büntetnék..na de kérem szépen! Nekem csak akkor esik jól a testiség, ha lelkileg is harmóniában vagyok a párommal. Szerintem ez ALAP.

2016. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

dehogy alkalmazza minden nő :D az értelmesebbek, akik normálisan szeretnék megoldani a problémákat, legalábbis semmi esetre sem.


ráadásul még én is rosszul járnék vele :D minek szenvedjünk mindketten, ha meg is lehet beszélni a problémákat?


(azt nem számítom szexmegvonásnak, amikor mosolyszünet miatt konkrétan nincs kedvem a szexhez, és azért nem fekszem le vele...remélem egyértelmű, hogy ez két külön kategória)

2016. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!