Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan veszitek rá a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszitek rá a párotokat a házimunkára?

Figyelt kérdés

Nálunk egyszerűen nem megy veszekedés nélkül. Ül a számítógép előtt, nem lehet kirobbantani, ígérgeti, hogy mindjárt, mindjárt, eltelik egy-két-három óra, de semmi. Miután ötödszörre szólok, hogy pakolja be a mosogatógépet, akkor jön azzal, hogy én veszekedni akarok vele, és élvezem a konfliktust. Ugyan ez van a szeméttel, megkérem,hogy vigye ki, egész nap meg-megemlítem neki, hogy holnap viszik a szemetet, jó, majd leviszi. Éjfélkor megkérdezem, hogy nem felejtett-e el valamit... A ruháival szintén ez van, hetek óta nem mostam neki ruhát, de nem igazán zavarja. A kupac szennyes ott áll a szobában, természetesen csak nekem szúrja a szemem. A több hete kimosott ruhái gyűrötten várják, hogy eltegye őket valaki.

Na most akkor komolyan csak az a megoldás, hogy én csináljam meg, csak hogy ne veszekedjünk, vagy ez örökre így lesz? Nem vagyok hajlandó takarítani egy felnőtt ember után.


2016. jan. 14. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem jövök össze ilyen lusta suttyóval. Az én barátom mosogat, főz, leviszi a szemetet, elpakol maga után, stb mindezt úgy, hogy nálam se lakik, csak sokat van itt.
2016. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ott már bajok vannak, ha erre rá kell, hogy vedd. Én magamtól csinálom meg ezeket.
2016. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Na most akkor komolyan csak az a megoldás, hogy én csináljam meg, csak hogy ne veszekedjünk, vagy ez örökre így lesz? Nem vagyok hajlandó takarítani egy felnőtt ember után."


semmiképpen ne csináld meg helyette. ha ugyanannyit dolgoztok kb, akkor teljesen jogos a házimunka elosztása.

nehogy megcsináld helyette az ő részét, mert onnantól kezdve, az lesz a rendszer, hogy te mindent..


bírd ki még egy ideig, hogy nem csinálod meg az ő dolgait, csak magadnak mosogatsz, csak magadnak főzöl, csak a saját ruháidat mosod ki...talán így észbe kap majd. sajnos nagyon sok embert teljesen kiszolgálnak otthon, és ugye elvárja ezt a barátnőtől is, úgy mint annó anyukától.. a lényeg, hogy most még esélyed van "megnevelni" :D


kitartást! :)

2016. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy lusta a házimunkához, nincs semmi kivetnivaló benne. Tényleg idegesítő tulajdonság, de inkább megoldásokat írjatok légyszi.
2016. jan. 14. 15:16
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
A szokásos lánymegoldást tudom csak mondani, lecseréled valaki másra.
2016. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, azt hiszem az anyukája rontotta el. Megkérdeztem tőle, hogy míg otthon élt, mosott-e valaha is maga után. Még soha...

Szóval hagyjam, míg rárohadnak a ruhái? A mosogatást nem mindig lehet kihagyni, mert ugye nekem is kellenek az edények...

2016. jan. 14. 15:18
 7/26 A kérdező kommentje:
A lecserélés most nagyon divat, én inkább még próbálkoznék vele. Szeretem.
2016. jan. 14. 15:19
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Hmm, ilyet is ritkán látok.

De tudod hogy mondják, ha nem haladsz a divattal akkor idejétmúlt leszel.

2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mivel alapból jó ember, nem akarom elveszíteni. Annyi történt, hogy jól ki volt nyalva a segge egész gyerek- és kamaszkorában, így most szenved (meg miatta én is). Azt hiszem, ez még javítható tulajdonság, csak fogalmam sincs, hogy hogyan.
2016. jan. 14. 15:23
 10/26 anonim ***** válasza:

Volt ilyen exem és nem a levegőbe beszélek, hogy három év alatt semmi nem hatott. Még csak nem is a szülői nevelés oka, aki igénytelen a környezetére, azzal semmit nem tehetsz, hogy megváltozzon.


Ha vele akarsz maradni, akkor nyeld le, hogy nem fog segíteni soha semmiben. Mérlegeld, hogy így is megéri e?

2016. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!