Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az emberek miert szulnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miert szulnek felelotlenul ebbe a vilagba?

Figyelt kérdés

Had osszam meg veletek a tortenetemet.

Kb 20 eves voltam, fel eve jartam egy sraccal, amikor kiderult, hogy veletlen teherbe estem, pedig vedekeztunk. En a szuleimmel eltem, o kb 25 eves volt es egy egyszobas alberletben lakott. Ami viszont hatalmas vizvalaszto volt kozottunk, hogy igen szerettem, de o meg volt elegedve az alberletevel, o nem akart hazat, nem akart lakast soha, kocsin gondolkozott, de meg egy trabantot se vett... Pedig nem keresett rosszul, de szorta a penzt es semmit sem akart felretenni a jovore. En pedig mar 20 evesen 2 bankszamlat vezettem (titokban! Ezt sosem osztottam meg se a barataimmal, de a partneremmel, mert ezert senki se legyen velem, ram ne tamaszkodjanak!) es tettem felre folyamatosan a penzemet. Hazudnek, ha azt mondanam, hogy a szuleim nem adtak bele, de a fiu szulei meg fogorvoskent dolgoztak, tehat ketlem, hogy megtagadtak volna tole is ezt, ha tamogatast ker.


Aztan ahogy kiderult, hogy terhes vagyok, elmondtam neki es kozoltem, semmi baj, mi megprobaltunk vedekezni, de majd elmegyek abortuszra. Erre a parom teljesen kiakadt, hogy ennyi?? Meg se akarod tartani? Megcsak fel sem merul benned??? Mondtam, hogy fiatal vagyok meg ehhez es eretlen, a kapcsolatunk pedig friss. Mit varsz tolem? Aztan ramnezett es azt mondta ez nem indok, legyek oszinte. En pedig halal nyugalommal csak ennyit mondtam: 20 eves vagyok, nagy tervekkel az eletben, amit romba dontene most egy gyerek es egy olyan ferfivel jarok, aki az eletet halal nyugalomban leelne egy egyszobas alberletben, mert lusta kuzdeni barmiert, es siman lelephet akarmikor, en pedig majd ott allok anyameknal egy gyerekkel, akire nincs idom, mert dolgozok, akinek nincs apja es valasztanom kell majd, hogy tovabbra is a jovore gyujtogetek, vagy egy szerencsetlen gyerekre, akit ep elmeju ember ebben a helyzetben nem tartana meg.


Erre csak dobbenten bolintott es megkerdezte: ez igy kimondva faj, de figyelj.. Majd csak lesz valahogy. Megoldjuk es majd teszek felre.


En: Nincs majd! Ez a jelen! A most! Nem fogok olyan embernek szulni, aki 5 evvel idosebb, fejben megis ot evvel alattam jar.


Kegyetlennek hangzik, de igaz volt, mert 4 honap mulva szetmentunk, gyerektol fuggetlenul, aki sosem szuletett meg.


Miert ilyen naivak az emberek? Miert szulnek funek fanak egy igeret miatt? Amiktol rosszul vagyok a mibol elunk kerdesre ez a ketto valaszfajta: MAJD dolgozok, MAJD lesz valahogy es a elunk szerelembol, nagy szeretetbe. Lehet en vagyok az ilyen emberek szerint idiota, de miert szulnek a semmire? Amikor nincs sajat hazam, kocsim, stabil munkam, parom, aki hasollo dolgokat akar elerni, mint en es melle neki sincs stabil allasa?? Hogy anyamekon eloskodjek egyedul egy gyerekkel? Miert szulnek annyian a semmire?



2016. jan. 18. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de ki tudod szmitani eloszor megismersz alapossan vaalki mielott szexelsz vele es vedekezel tisztessegesen
2016. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Ok, most nézzük meg a másik oldalról. Egy baba bevállalására soha sincs ideális időszak! A szüleidnek sem volt. Te mégis megszülettél, életet kaptál, és vele lehetőséget. És itt véget is ér a történet, mert te sohasem fogsz életet, lehetőséget adni senkinek. Mert ez a TE életed. Tudom, most azt mondod, de igen, te akarsz gyereket, csak még előtte ez kell, meg az kell, meg amaz kell. Aztán 40 leszel és rájössz, hogy lekéstél róla, mint ahogy a mai fiatalok 70%-a.

Az én szüleimnek nem volt semmijük. De fiatalok voltak, tele tetterővel, ambícióval. Felneveltek. Jól-rosszul, ez mellékes, de megkaptam tőlük a lehetőséget arra, hogy én saját magam irányítsam az életemet. Hogy boldog legyek. Hogy szerelmes legyek. Hogy büszke legyek az elért eredményeimre. Hogy örüljek a gyerekeimnek. Hogy jól-rosszul felneveljem őket, és ezáltal ők is megkapják a LEHETŐSÉGET.

2016. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

látom, kevered a szezont a fazonnal!

" Miert szulnek funek fanak egy igeret miatt?"

- Neked nem ígért senki semmit!


"Ami viszont hatalmas vizvalaszto volt kozottunk, hogy igen szerettem, de o meg volt elegedve az alberletevel, o nem akart hazat, nem akart lakast soha, kocsin gondolkozott, de meg egy trabantot se vett..."

- nem,nem szeretted, ezért volt egyszerű meghoznod ezt a döntést, hisz nem kavart be az, hogy jó kapcsolatban élsz, és szeretitek egymást

2016. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát az élet így is úgy is csak lutri.


De van aki egyszerűen csak képtelen az abortuszra és kész.

2016. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Neked van igazad, hogy nem vállaltad. Ilyen hozzáállású pasira nem lehet alapozni, és te is csak épphogy elkezdted az életedet.


És ehhez kell erő, hogy belássa az ember, ha nem adottak a körülmények egy gyerekhez. Abban semmi becsülni való nincs szerintem, amikor megszüli a semmire az ember akár több gyereket is, aztán azok a szerencsétlenek 1 szobában nyomorognak, éheznek. Avagy az illető bedobja a kukába, agyonveri, megfolytja satöbbi.


Az abortusz nem jó dolog, de van amikor ez az ésszerű megoldás, és neked volt igazad.

2016. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!