Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfi csak arra kell hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi csak arra kell hogy fizessen?

Figyelt kérdés
Eltartom 4 éve a csajt, mert tanul. Fizetem a tandíját ami 200k / félév. A házára tavaly fél millát költöttem. Már tavaly szóltam neki, hogy tovább nem fogom finanszírozni az iskolát. Most kijöttek a csekkek, és azt mondta hogy mehetek a fenébe ha nem fizetek és mekkora ez meg az vagyok. Mert bezzeg ő főzött rám és bevásárolt. Hát lol..

#aggas
2016. jan. 26. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra van.Nem kényszerítette senki se hogy fizesd.

A barátnőd meg egy pénzéhes...

2016. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem a ri.bancok közt kéne válogatni...
2016. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Valamennyit biztos ér az is, hogy főzött rám meg ilyenek de azért nem összehasonlítható szerintem. Persze nem volt kényszer sőt megterhelő sem volt nekem, csak fura. De akkor ennyi volt :)) Nem roppanok össze tőle.
2016. jan. 26. 15:25
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

#2

Van más...? Azokat már rég elhordták az egyszerre menő, laza, király, gazdag és szép csávók 17 évesen.

2016. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy madár vagy,remélem leesett.

Nem vagyok ellenére a konzervatív családmodellnek,mint ahogy a "nagy nemek közötti egyenlőségnek"sem,ez ember,adott helyzet,és párkapcsolat függő,hogy melyik életképes,de évi több 100 ezret költesz a libára,és úgy beszél veled,mint a kutyájával,hát b+.

A helyedben egy percig sem maradnék tovább vele.

2016. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jogos előző.

Az a durva, hogy az ember ilyenkor mutatja ki az igazi énjét. Amikor beintessz neki. Engem igazából ez jobban zavar mint az, hogy mennyi forintot költöttem rá.

2016. jan. 26. 15:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem pénzéhes libákkal kellene kezdeni.
2016. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyon csalódott vagy,4 év az 4 év,és nem csak, főként nem a pénzről beszélek.

Tedd helyre a kisasszonyt,aztán majd alakul.

Ha semmiképpen nem megy,vegyetek könnyes búcsút egymástól.

2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

#7


Van más?


Ahogy elnézem


1.pénzéhes libák

2.normális nők akiket elvittek 17 évesen a menők

3.Éles István klónsereg

4.ránk maradt elvált középkorúak (megfejelve: puja)

2016. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek csak emiatt kellesz. Magadnak gratulálhatsz, hogy ilyet találtál. Az átlag dolgozik iskola mellett, és nem a pasin élősködik.
2016. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!