Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfi csak arra kell hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi csak arra kell hogy fizessen?

Figyelt kérdés
Eltartom 4 éve a csajt, mert tanul. Fizetem a tandíját ami 200k / félév. A házára tavaly fél millát költöttem. Már tavaly szóltam neki, hogy tovább nem fogom finanszírozni az iskolát. Most kijöttek a csekkek, és azt mondta hogy mehetek a fenébe ha nem fizetek és mekkora ez meg az vagyok. Mert bezzeg ő főzött rám és bevásárolt. Hát lol..

#aggas
2016. jan. 26. 15:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre, nem vagyok kisemmizve. Csak csalódott. :/

Nem tudom érdemes-e bárkiben is annyira megbízni amennyire egy együttéléshez szükség van. Maga a tudat, hogy megadsz neki mindent, önfeláldozó vagy, segítesz rajta, aztán ha ki akarsz szálni akkor a legrövidebb úton mehetsz is. Sok ilyen nő van? Ki lehet ezt szűrni még a kapcsolat elején?

2016. jan. 26. 16:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet szűrni a pénzéhes libákat, de tudod, ehhez beszélgetni is kell, meg kell ismerni a másikat. Nagyon felszínes kapcsolat lehetett ez, vagy te vagy ennyire könnyen palira vehető, hogy 4 év alatt nem ismerted meg a barátnődet annyira, hogy tudd, csak a pénzedért van veled.
2016. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Számomra az első 1-2 randin kiderül, hogy mennyire pénzéhes az illető, nyisd ki a szemed...
2016. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mi a bánatért fizetted a barátnőd suliját? Még ha feleséged lenne, 10 év után azt mondom oké, de így..? Te nem vagy normális :D

21/L

2016. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
:)))
2016. jan. 26. 22:15
 16/20 omba ***** válasza:

"Nem tudom érdemes-e bárkiben is annyira megbízni amennyire egy együttéléshez szükség van." - ennek a sok lehúzásnak nincs köze az együttéléshez... az valami olyan, amit szerelmes emberek kezdeményeznek.

Nálatok ez meg egyik részről se nagyon van/volt.

2016. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most tuti lepontoznak a srácok, de az ilyen kérdéseknél mindig felmerül bennem, hogy én miért nem tudtam ilyen pasikat kifogni, amíg egyedül tartottam fent egy albérletet suli mellett?! :D


Oké, csak viccelek. :) Egyébként ez nem attól függ, hogy a férfi mire kell meg mire nem, hanem mentalitástól. Nekem volt olyan párom, akit nő létemre kb. én tartottam el, mert mindig sírt, hogy nincs pénze, és tök jól kijöttünk az én szegényes fizumból napra kiszámolva, és cseppet sem zavarta, hogy amíg neki egyébként mindig van pénze (de az ugye nem számít, nem nyúlunk hozzá), addig én pl. nem ettem egész nap, hogy estére vehessek vacsorának valót.

Ugyanígy akad azért nőben is olyan, aki még csak el sem fogadná, ha felajánlanál neki ilyen nagyvonalú pénzelést, mert büszke lenne hozzá.

Szóval azért ne ásd el a női nemet, de legközelebb alaposan nézd meg, kivel élsz együtt. :) Mert most bizony nagyon beleválasztottál.

2016. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A férfi csak arra kell hogy fizessen?" Igen, és spermadonornak.

Ne aggódj, ennél már csak rosszabb lesz. Majd válásnál fogod megtudni, hogy a házimunkáért nagyobb pénz jár az exfeleségnek, mint egy mérnöknek.

Járjál inkább örömlányokhoz, sokkal olcsóbbak, és a szolgáltatás is lényegesen jobb. De soha ne nősülj meg!!! Idővel, szinte mind ilyenné válik, ha hagyod. Márpedig hagyni fogod, mert örömmel fizetsz nekik. Erről szokjál le!

Sajnos ezt nem az "újságban olvastam".

2016. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha látnám a Nőn csak arra megy ,hogy fizessek ,azon nyomban ott hagynám!
2016. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te olyan vagy mit a bátyám..De legalább te kiszálltál ebből az ördögi körből...túl jóindulatú vagy és ezt használják ki a ribik.
2016. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!