Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkozok azon,hogy most mi ahiba bennem..Megfogadtam hogy pasi nekem nem,kell.Annyira átvágtak,becsaptak.stb.szeretnék jó nö lenni.De elkezdek kattogni,aludni sem tudok.Barátom is meg,két éve ismerem,párkapcsolapcsolat,meg baratság is.Jól érzem magam,vele.De olyanokat mond neketek valaki,hogy titeket szeret,de még is lefeküdne mással is pl ilyeneket,Ilyenkor egésznap kattogok,én nem szoktam ilyet mondani a barátaimnak egyik nem sem.Mindig olyanra gondolok,hogy jaj hogy nézhetek ki ,biztos nem vagyok elég szép.

2016. jan. 14. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benned is. Olyan csávóval álltál össze, aki csak az önbizalmad, önbecsülésed leépítésére jó. Miért vagy még együtt vele azok után, hogy olyat mond, hogy le akar mással feküdni?
2016. jan. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hiba az ön vécékészülékében van.
2016. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Benned.

Gondolkozz el a kapcsolatodon.

2016. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"jaj hogy nézhetek ki ,biztos nem vagyok elég szép."

Na, itt van a bibi. Mindenki szép akar lenni, és ráadásul CSAK szép akar lenni. Nem partner, nem társ, csak szép. A szépség hamar elmúlik, kicsi lány! Inkább legyél partner az élet minden területén. Azzal tudod elkapni a pasi tökét.

2016. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!