Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek élősködés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élősködés amit csinálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az a helyzet hogy én (18) a barátnőmmel (21) élek együtt.

Én tanulok,sajnos 2 évet elcsesztem így 2.-os vagyok ergo 2 év mire végzek.Ő dolgozik viszonylag jól keres.


Házban élünk amit örökölt,szóval lakbér nincs,engem apám támogat egy jelképes összeggel (30 ezer) ebből fizetem a netet,tv-t meg néha veszek ezt azt (nem dohányzom) nekem,neki vagy nekünk.

De mégis ő fizeti a rezsit,ő veszi a kaját és habár nem sűrűn fordul elő szokott pénzt adni.


Sokszor felmerül bennem hogy csak lógok rajta,ezt már többször is megemlítettem neki de mindig mosolyog rá és azt mondja hogy szeret és hogy ez neki nem probléma.De én mégis úgy érzem hogy nem egészen jó ez így.

Nem élünk nagy lábon de mivel egész jó a fizuja így jobban élünk mint a körülöttünk lévőek (mindig van normális élet,számlák pontosan ki vannak fizetve).


Én mindig is olyan voltam hogy utáltam kölcsön kérni,de sajnos van olyan mikor rá vagyok szorulva persze mindig ad és soha nem hányja a szememre ha kicsit összekapunk.


Apám másik városban lakik,anyám ugyanabban ahol mi is de nagyon rossz vele a kapcsolatom és a párom felajánlotta hogy akkor költözzek oda.

Van néha alkalmi munkám- ilyen 1-2 napos pár ezerért- ami jobb mint a semmi,de mégse egy fizetés.

A suli mellett nem lenne időm melóra,mert akkor kb. heti pár óra szabad időm lenne és tuti begolyóznék.


Kicsit kényelmetlen néha nekem ez az egész,barátnőmnek nem az.


Nektek mi a véleményetek erről?

Köszi:)



2016. febr. 15. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beszarok, hogy egyeseknek milyen mákja van az életben :D Ha nem problémázik rajta, akkor ne rágd magad. De azért bevállalhatnál valami diákmelót, hogy legalább legyen némi plusz pénzed.
2016. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2016. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Sztem gáz, de nekem úgy tűnik, hogy nem is igen zavar téged.

Egyik haverom volt most hasonló szituban: ő fősulis, az idősebb barátnőjénél laknak, aki jól keres. Karácsony után dobta ki a srácot, mondván már nem érzi férfinak, stb.

Ne higgy az emancipunciknak, nem fognak egyenlőnek kezelni, csak szeretnék magukról azt hinni.

Nem tudom, hogy mióta tart, de sztem maximum 6 hónapig fogjátok így húzni.


Hogy mit kéne tenned?

Vagy vissza egy lépést és elköltözni, hogy a kapcsolat megmaradhasson vagy elmenni feketézni.

Mindkettő kockázatos, de a férfilétnek sajnos ez velejárója.


P.S: Az, hogy le fognak pontozni, ne zavarjon, engem sem fog. Ez meg a női lét velejárója: névtelenül/tét nélkül/a háta mögött bátor vagyok... :)

2016. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Erdekes modon ha egy no csinalna ugyanezt akkor egybol eloskodo es eltunyult haziasszony lenne aki nem csinal semmit es ul a baberjain amig a parja megszakad azertt hogy mindent megteremtsen maguknak.

Szoval szerintem eloskodes akkor is ha nem kell lakbert fizetned es en igen nehezen toleralnam ha a pasim nem csinalna semmit.

2016. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát ha zavar,akkor miért nem mész el diákmunkára. Délutántól estig,vagy egy két alkalommal éjszakázni.

Én még érettségi melett is vállaltam munkákat. Nem lehet túl sokat keresni, de legalább 30ezret meg lehet keresni havonta.

És én azt mondom,munka mellett is lehet tanulni, főleg ha a szülők is támogatnak.Szóval csak akarat kérdése.

Sikerült az érettségim is, fel vettek egyetemre, hiába szóltak le a tanárok vagy a barátaim ,hogy munka mellett el fogom hanyagolni a tanulást, nem így történt.

Mellette volt magánéletem,ugyanúgy volot időm a barátomra is.

2016. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!