Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy üzlete ami ötkor zár de mire hazaér fél 8. Mindig van valami ami miatt ilyenkor jár haza.Ma szóvátettem neki mikor kijelentette h fél8 körül ér haza, de azt mondta hogy a dolgait csak munka után tudja elintézni.
2016. febr. 19. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha elmondja, hogy mit csinál olyan sokáig, akkor szerintem ezen nem kell kiakadni. Vagy ha segít ezzel pl.:bevásárol, postára megy stb., de tedd szóvá neki komolyabban ha baj van ebből.
2016. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Neeem minden ilyen dolgot én csinálok.
2016. febr. 19. 19:16
 3/19 anonim ***** válasza:
megcsal
2016. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ezt most miért írod?
2016. febr. 19. 19:18
 5/19 anonim ***** válasza:
mert késik és nem tudja alátámasztani hogy mit csinál
2016. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy miket csinál ilyenkor

ha munkával kapcsolatos, akkor nem jogos, de akkor is beszélhetsz vele, hogy téged ez zavar és szeretnél több időt együtt tölteni vele

amúgy miután hazamegy együtt vagytok? és hétvégén?

2016. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
abszúrd dolgokkal jön.Szoli, haver, a garázsban pakolászik.Mikor hazajön? A telefonját vagy a laptopot nyomkodja.
2016. febr. 19. 19:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ha Budapesten lenne az üzlet, ti meg Nagykanizsán laknátok, akkor érthető lenne a helyzet.
2016. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
5 percre dolgozik
2016. febr. 19. 19:28
 10/19 anonim ***** válasza:

"Szép" kapcsolat mondhatom.

Nem az a gond, hogy fél 8-ra ér haza,nem vagy az anyja,hogy elszámoltasd minden percéről.

Persze,ha zavar szóvá teheted.

Inkább az a gáz,mikor hazaér, nem foglalkozik veled....na ezen gondolkozz!

2016. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!