Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm kijelentette, hogy elhagy, ha nem hagyok fel a szerencsejátékkal és keresek munkát. Jelenleg úgy vagyunk, hogy én idén végeztem el az egyetemet (informatika), neki még 2 féléve van hátra. Egy normális albérletben élünk, amit én fizetek, rezsit, kiadásokat szintén én fizetem. A barátnőm 4 órában dolgozik hétvégente egy áruházban (amit itt keres kb. annyira elég, hogy a barátnőivel legyen miből beülni egy kávéra, sütire). Ruhákat, nyaralást mind én fizetem mindig, soha nem kértem tőle pénzt, én ajánlottam fel, hogy költözzön hozzám a koliból. Erre ma reggel teljesen kikelt magából, hogy ő rogyásig tanulja magát, dolgozik mellette én meg egész nap itthon meresztem magam és, hogy igaza van az anyjának, hogy csak egy léhűtő vagyok. Azzal köszönt el, hogy ma mindenképp jelentkezzek munkahelyekre, mert ha nem akkor el fog hagyni, mert, hogy ez nem élet, hogy ő mennyi mindent csinál, én meg semmit.

Én nem teljesen értek vele egyet. Lehet, hogy az a normális, ha valaki reggel elmegy otthonról és délutánig dolgozik, de nagyon sokan vannak, akik otthonról dolgozik. Na én pont ilyennek tekintem magam. Semmi elítélendőt nem teszek szerintem, őszintém nem értem a kirohanását. Nektek mi a véleményetek erről?


2016. jan. 18. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Megmondanám neki, drágám, szerinted mi faszból élünk? Ki teremti meg az anyagiak java részét? Én se szólok bele, hogy mit csinálsz, tehát se mond meg, hogyan keressem meg a kenyérre valót. Amíg eltudlak vinni nyaralni ide oda, és mindenre jut pénz, nincs miről vitatkoznunk...
2016. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
45%
Ha normàlis lenne, szòba sem âllt volna veled.
2016. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te szerencsejátékozol és viszonylag jól is keresel vele? És ebből éltek meg? Vagy hogy is van ez?
2016. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit ferde ez a sztori, nem is értem, de lehet én vagyok a hülye, sorry..
2016. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem irigy, hogy otthon vagy és van szabadidőd, nem kell gürcölnöd, mint neki.


Ha tényleg kvázi te tartod el, mindent fizetsz, és nekiáll hőbörögni, megmutathatod neki az ajtót, nem kötelező veled laknia.


Viszont a szerencsejáték sosem biztos pénzforrás, ha ügzesen csinálja az ember, akkor sem lehet sohasem tudni, nem építeném rá a jövőm - bár látom egyetemre jársz, szóval gondolom te se ebből tervezel életed végéig élni.

2016. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
81%

4-es, nemcsak Neked ferde a sztori, de nekem annyi bőven elég belőle, hogy egy szerencsejàtékos munkanélküli.


Innentől nincs miről beszélni,akkor sem, ha egy nap 5 millàt tesz le az asztalra meg kacsalàbon forgò palotàban lakik.

2016. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Én értem, hogy te fizetsz kb. mindent, de miből? A szerencsejáték megy ilyen jól, vagy örököltél, vagy mi? Nyilván munkából nem, hiszen azt írod, hogy az neked nincs. Azért nem lenne baj tényleg, ha ráállnál a témára, mert gondolom, nem azért tanultál, hogy a párnád alatt őrizgesd a diplomádat. :-)

Ha a szerencsejátékban vagy ekkora mázlista, azt viszont próbáld úgy kezelni, hogy bármikor fordulhat a kocka, szóval ez max. akkor örökre biztos megélhetés, ha tiéd a kaszinó. :-)

2016. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te munkanélküli vagy, ha nincs munkád. A szerencsejátékozás nem munka, és nem lesz belőle mindig pénzed, nagyokat lehet ám bukni vele. Az pedig, hogy függő vagy és semmi másból nem áll az életed, csak a szerencsejátékból, jogosan van nehezményezve a barátnőd által.

Van egy nagyon hasznos végzettséged, amire van igény, érthetetlen, hogy miért nem akarsz dolgozni. Az informatika területén is dolgozhatsz otthon, de legalább lenne normális munkád, és a barátnőd sem tartana egy lusta, semmirekellő sz-rnak.

2016. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
már az elején megbukott a sztorid, szerencsejátékból nem lehet megélni ;)
2016. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Póker? Nagyon előítéletesek az emberek a pókerrel szemben. Nem szerencse kell hozzá, hanem ész. Aki rá szenteli az idejét, energiáját, az jobban megél mint az átlag magyar, és folyamatosan csak jobb lesz.
2016. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!