Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva? (lent)

Figyelt kérdés
Barátom elkezdett piszkálni, hogy ő szexelni szeretne... Mondom jó, de elmegyek fürdeni. Engedem a vizet, ő nyúlkál, de mivel tegnap délután fürödtem utoljára nem szeretném ha megfogná... Visszaértem, erre közli hogy elment a kedve és hogy ő inkább alszik. Annyira megalázó ez az egész szituáció hogy legszívesebben tökön rúgnám most ahogy alszik mellettem. Komolyan ennyit nem lehet felfogni, hogy kellemetlen lenne úgy hogy nem fürdötem 1 napja??? Még mielőtt valaki belém kötne, amúgy is most akartam megfürdeni... A többi dologról, hogy pl. borostás a lábam ha 1 napig nem borotválom még nem is beszéltem, nem hiszem el hogy ezt nem képes megérteni hogy szeretnék igényes lenni összebújáskor...
2015. nov. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

lehet akkor volt kedve hozzá, de amire elkészültél elment tőle...persze neked ez megalázó és sértő, de ettől még nem várhatod el tőle, hogy gombnyomásra működjön...


22F

2015. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de kb. fél óráról beszélünk, vagy kevesebbről. Nyilván ezek szerint fél órája is álmosnak kellett lennie ha most már alszik...
2015. nov. 6. 13:31
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is, na bumm, nekem se volt kedvem, álmos is voltam, de gondoltam majd megjön. Hát ez jól sikerült.
2015. nov. 6. 13:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem vele beszéld meg!


Ha epilátort használnál, akkor azt elég lenne heti egyszer alkalmaznod a lábadra.


Egyébként meg nekem a párom, akivel már lassan 3 éve vagyunk együtt, azt mondta, hogy ő mindenestül szeret engem, szőröstől bőröstől. Szóval akkor ezek szerint nálatok alapfeltétel, hogy te mindig toppon legyél, szőrtelenül meg minden egyéb, ha már azon parázol, hogy 1 napja nem borotváltad a lábadat?

2015. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nálam is volt már ilyen...és nálam még félóra se kellett hozzá...csak tudod "jajj még ez, jajj még az" simán el tudja venni a kedvet...de főleg a várakozás...ha meg álmos vagy akkor meg még gyorsabban...


22F

2015. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most épp alszik, de jobb is. :D Nem bírja a lábam az epilátort, minden egyes szőr befelé kezd el nőni ha azzal szedem le. :( Mi is 3 éve vagyunk együtt lassan, őt se zavarja hogyha kicsit borostás, de engem annál inkább. Vagyis csak kellemetlen ha megfogja én meg tudom hogy szúr :\

De csak épp hogy kiszaladtam, akkor már csak "illendőségből" is kezdek valamit ha miattam elmegy épp akkor fürdeni nem? :)

2015. nov. 6. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök viselkedésében van valami...

Engem is zavar ha pl érzem magamon hogy már ideje lenne lezuhanyozni, és ilyenkor nem tudnék úgy a partneremhez nyúlni. Viszont megesett már az is hogy egyiken sem voltunk tiszták mégis jó volt a szex. Ez az ember hangulatától is függ szerintem. De hogy ha mindig így viselkedsz megölöd a spontán szexet és az nem jó. Viszont a párod sem reagált megfelelően, ha téged zavart hogy nem vagy tiszta, simán tudni kellett volna várni fél órát. Szóval ha ezek a dolgok nem gyakran jönnek elő és megbeszélitek , nem olyan nagy problémák ezek. Nem lehetséges az hogy minden másodpercben megfeleljünk a partner (adott pillanatban fejében lévő) igényeinek.

2015. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#1-es: ugyanígy a barátja se várhatja el tőle, hogy első ugorjon, hogy az uraságot kiszolgálja.
2015. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*első szóra
2015. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8:

egyik nemnél sem gombnyomásra működik...viszont vannak praktikák amivel megfelelő állapotba lehet hozni a másikat...

2015. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!