Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy úgy vesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy vesz egy autót, hogy ki sem kéri a véleményemet?

Figyelt kérdés
A vőlegényem ma lefoglalt egy autót amit nekem akar venni de nem kérdezte meg,hogy szeretném e v tetszik,vagy,hogy kényelmesen el fog férni a babakocsi első babánkat várjuk.2 autó van itthon de az egyik az 2 személyes ami nem jó babahordásra,a másik pedig túl nagy kocsi amivel én nem szívesen járok üzletbe sem .
2016. febr. 21. 17:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A te autód lesz, megtehette volna hogy azt mondja ekkora keret van rá és így válassz egy kocsit.


A vőlegényedé a pénz amiből veszi? Apám csinálta ezt hogy boldogan elújságolta vesz nekem egy kocsit, majd 1xcsak beállított vele. Persze örültem neki, mert ki az a hülye aki ne örülne egy autónak de boldog lettem volna ha elvisz és megengedi én válasszak. Nem kellett volna drágább egyáltalán. Apum úgyvan vele az ő pénze, azt veszi meg ami neki tetszik.

2016. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
44%
Ajándék lónak ne nézd a fogát! :)
2016. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Igen az ő pénze ,bár mi nem használjuk ezt,hogy övé mert egy család vagyunk de ő a pénz kereső de attól függetlenül nekem is van egy kisebb összeg ha így el különítsük de nem abból veszi.
2016. febr. 21. 17:46
 4/34 A kérdező kommentje:
3 as én téged tényleg sajnállak nagyon keserű életed lehet
2016. febr. 21. 17:46
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
már a 3. autó....az nem semmi
2016. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
most legalább lesz 3 autó a családban. problem?
2016. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
3as, és erről a kérdező tehet...? Nem irigykedni kell hanem tenni azért, hogy meglegyen minden amit szeretnétek.
2016. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem az autók számán van a hangsúly az baj,hogy nem kérdezett meg de gondolom érted te is a kérdést,amit feltettem.
2016. febr. 21. 17:53
 9/34 A kérdező kommentje:
köszönöm 8-as ez pontosan így van ,ahogy írtad
2016. febr. 21. 17:54
 10/34 anonim ***** válasza:
14%

Akinek 2autónál több van már luxus,jól, megadóztatnám őket!

Erröl ennyit!

2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!