Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy úgy vesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy vesz egy autót, hogy ki sem kéri a véleményemet?

Figyelt kérdés
A vőlegényem ma lefoglalt egy autót amit nekem akar venni de nem kérdezte meg,hogy szeretném e v tetszik,vagy,hogy kényelmesen el fog férni a babakocsi első babánkat várjuk.2 autó van itthon de az egyik az 2 személyes ami nem jó babahordásra,a másik pedig túl nagy kocsi amivel én nem szívesen járok üzletbe sem .
2016. febr. 21. 17:19
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
11 nem rám kell mérgesnek lenni,hogy ebben az államban már ez luxusnak számít
2016. febr. 21. 18:00
 12/34 anonim ***** válasza:
3%
Én meg csak lereagáltam!
2016. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
13, inkább a kérdésre reagáltál volna... irigyek :)
2016. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
13%
Mondtam már ahol 3autó van az már luxus,és nem irigy vagyok,akinek 1van az teljesen normális,ahol 3 és itt elégedetlenkedik hogy nem kérdezték meg tőle,az sznobság!!!
2016. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Értesz az autókhoz, vagy csak annyi közöd van hozzá, hogy tetszik vagy sem?!


Persze mivel neked lesz alapvetően az autó, ezért illett volna megkérdeznie, de ha nem értesz hozzá, ő meg pontosan tudja milyen autóra van szükség egy gyerekhez (ami nem túl nagy neked), akkor meg tök lényegtelen.

2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Valamit értek a kocsikhoz,mert a vőlegényem autókkal is kereskedik meg apukám is így tanultam valamit tőlük.Csak rosszul esett és ,hogy meg sem kérdezett még is mi tetszene vagy minek örülnék és kész ,ezért írtam ezt a kérdést .
2016. febr. 21. 18:31
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
Mivel ő fizeti teljesen és ahogy elnézem ez az autó nem szükséges, hanem kis túlzással "kisírtad" így nem jogos a hőbörgés.
2016. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%

"a vőlegényem autókkal is kereskedik "


A "barátod" és az ő "törvényes" kereskedései... A kép illusztráció: [link]


Faterod is benne van? [link]

2016. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
13%

"mi tetszene, minek örülnék"


Tehát nem az autó paraméterei a fontosak, hanem hogy milyen színű legyen a kocsi és mennyire csini a 4 karika vagy a BMW jel. Ilyenkor szégyellem, hogy nő vagyok.


Valószínű a vőlegényed nagyon jó kocsit választ neked. Majd ha nem tetszik a színe, akkor átfesteted..

2016. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, anyám! Csak mert nem rózsaszín az az autó,ami a tiéd lesz,ne rinyálj már!

Ha nem tetszik,majd kisírsz egy negyedik kocsit,ami pi,csás!

2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!