Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy úgy vesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy vesz egy autót, hogy ki sem kéri a véleményemet?

Figyelt kérdés
A vőlegényem ma lefoglalt egy autót amit nekem akar venni de nem kérdezte meg,hogy szeretném e v tetszik,vagy,hogy kényelmesen el fog férni a babakocsi első babánkat várjuk.2 autó van itthon de az egyik az 2 személyes ami nem jó babahordásra,a másik pedig túl nagy kocsi amivel én nem szívesen járok üzletbe sem .
2016. febr. 21. 17:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha csak lefoglalta de nem vette meg, akkor mi a hiszti tárgya?:D Menjetek el, nézzétek meg együtt, vszeg ő is latba vette h babakocsit kell beletenni, gyerekülést, de mégis női kézzel könnyen irányítható legyen, a férfiak jobban értenek ehhez. Ha meg nem tetszik és mégis megveszi, akkor vesztek egy negyedik autót is, elfér még. xD
2016. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

engem is zavart volna. elég nagy vásárlás ez ahhoz, hogy ne zsákbamacskát kapjak. miután megveszek egy töbmilliós autót, nem akarnám alakítgatni, átfesteni mert hányok a színétől. sokkal logikusabb egyből olyat venni ami tetszik... én sem veszek meg semmit a páromnak, amiről ne tudnám biztosan hogy tetszene neki, vagy ne kérdezném meg előtte. csak azért mert ajándék, nem számít a másik véleménye?

én szerintem mondanám neki, hogy nem esett jól és kész. ha amúgy tetszik, akkor felesleges vitatkozni, de ha megemlíted akkor legközelebb talán kikéri a véleményed.

2016. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
23 as nem semmi kocsid van.Azért van egy meg jelenésed a kocsival :)Ezek szerint nagyon rá parázol a dolgokra mondjuk ennyi baleset után nem is csoda.Én hozzád képest csak egy Citroën C4 cactus szerettem volna.De az uramnak ez nem tetszik egyszer mondta ,hogy ő citroenra nem fog pénzt adni .Ő egy BMW I120 foglalt le majd holnap megy érte.Ez nem éppen olyan dolog ,hogy le foglalod aztán vissza mondod mert el küldte már a foglalót és külföldön van nem fogják vissza küldeni a pénzt szóval mindenképp ez lesz ha tetszik ha nem .
2016. febr. 22. 07:50
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem kérte ki a véleményed.. Sokkal jobb kocsit kapsz, mint amire te áhítoztál. Örülj neki, hogy a párod ért a kocsikhoz és ízlése is van.


26N

2016. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!