Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy úgy vesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy vesz egy autót, hogy ki sem kéri a véleményemet?

Figyelt kérdés
A vőlegényem ma lefoglalt egy autót amit nekem akar venni de nem kérdezte meg,hogy szeretném e v tetszik,vagy,hogy kényelmesen el fog férni a babakocsi első babánkat várjuk.2 autó van itthon de az egyik az 2 személyes ami nem jó babahordásra,a másik pedig túl nagy kocsi amivel én nem szívesen járok üzletbe sem .
2016. febr. 21. 17:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Megmutathatta volna, hogy mit választott ki. Mert az oké, hogy ő keresgél, de néhány kiválasztottat meg mutathatott volna, hogy mit szólsz, vagy valami.


A párom pár hónapja vett magának kocsit, a saját pénzéből. Kinézte, megmutatta, elmondtam a véleményem (pozitív, negatív), majd 2 hét múlva meg volt véve. Tény, nem sok beleszólásom volt, de az övé.


Az hogy neked vesz, és vásárlás után tudod meg hogy mi az, az meredek.

2016. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is vett a ferjem kocsit, de elotte kipuhatolta h milyet szeretnek, milyen kocsik tetszenek bla bla.....es a szulinapomra megkaptam almaim kocsijat:-)))


Nem kerdezte meg h milyet vegyen azt sem tudtam h venni akar, total meglepi volt, de o nagyjabol kepben volt azzal h nekem mik tetszenek:-)))

2016. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

22 vagyok

Bár, ha eltalálta azt ami tetszik neked és célnak is megfelel (babázás, vásárlás, tudd vezetni stb.), akkor nincs gond.


De a kérdésed alapján nem tetszik. Van vele valami gond, vagy csak az, hogy nem szólt időben?

Ha nincs gond a kocsival, akkor felejts el a sértődést és örülj a kocsinak, a párodnak pedig adj egy nagy puszit.

2016. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23 as milyen kocsi volt álmaid kocsija ?? uuu nagyon szép szülinapi ajándék volt a férjedtől .Nagyon szeret téged :)
2016. febr. 21. 19:52
 25/34 A kérdező kommentje:
22 es igen csak ez volt a fontos amit le írtam és,hogy automataváltóval rendelkezzen :D nem nincs baj a kocsival csak rosszul esik,hogy nem számít az hogy én mit szeretnék.
2016. febr. 21. 19:55
 26/34 A kérdező kommentje:
22 es valószínűleg igazad van ,tényleg azt kéne tennem köszönöm a jó tanácsot :)
2016. febr. 21. 19:59
 27/34 anonim ***** válasza:
6%
Te jó ég..
2016. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%
Hogy milyen sok irígy ember van...
2016. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

23-as vagyok haaat engem itt most baromira le fognak pontozni de az en almom egy mercedes-benz G Class volt. Gyorsan hozzateszem, h ez mindketten megengedhetjuk magunkat, maskepp nem vette volna meg nekem.


Tudom, h nagyon draga kocsi, meg mindenki szerint okorseg ilyet venni kert nem praktikus, meg road tax meg mittomen de en imadoooom:-)))Engem a sportkocsik nem erdekelnek, en a terepjarokat szeretem, minel nagyobb annal jobb, legszivesebben egy tankot vennek ha lehetne:-))


Egyebkent majd sajat penzbol kicsereltetem az uveget golyoallora (tudom, ez mar telleg durvan hangzik), nekem ez fontos. Nem M.orszagon lakunk, es nem is valami dzsungelben, csak nekem kell a biztonsag erzetemhez:-))Volt 6 bicikli,megy gokart, es egy motorbalesetem es azota meggyozodesem h minel nagyobb egy auto annal nagyobb biztonsagban vagyok, persze lehet h tevedek, de en igy latom:-)


Nagyon szeretjuk egymast, mindietten szeretunk adni, nemcsak egymasnak de a baratainknak, csaladnak is. Szoval barmilyen kocsit is kapsz, hidd el jo lesz es ha nem tetszik akkor ugyis vissza tudja vinni, vagy at tudod alakitani:-))


A lenyegaz h szeretbol adja:-)Egyebkent milyen kocsit szeretnel?Nalam meg szobajohetett volna opcio gyanant


Range Rover


Nissan Navarra


Mitschubisi Animal


Land Rover Defender


Ezek kozul en barmelyiknek orultem volna, de ha beallitott volna egy csakos kocsival annak is orultem volna, csak rohantam volna bukosisakot venni meg atalakitani. Ja a masik: sztem baromi fontos a fedelzeti computer, a muhold, van amelyikben van, van amelyikbe epitettni kell de baromi hasznos ha expediciora mesz:-))

2016. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2016. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!