Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is inkább játszanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is inkább játszanátok, ha ilyen hülye pityákkal kellene együtt élnetek?


2016. márc. 2. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, de erre nincs 22 percem.
2016. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezek után... igen játszanék, és ha így szétverné a gépet meg a tv-t, akkor a nyakára tekerném a golfütőt az tuti.
2016. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mik ezek a "nők" a videóban? Goes psycho mindegyik, em tudom mit szólnának, ha ezek után az ő szirszarjaikat gyújtanák fel... Jááááj a cipőgyűjtemény, jáááááj a blézerek, jááááááj a konzrv cipő meg a bizsuk!!! jááááj
2016. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ja, hát ezeket alapból kerüld el. Aki még a hobbidat sem tiszteli, attól mit vársz? Alapból ki kell vágni, mint a macskát sz*rni.
2016. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Idi.óta pszichopata pic.sák...mondjuk az se normális, aki ilyenekkel összeáll...brrrrrr...
2016. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kb. az lenne a válasz, mint a video alatt az egyik kommentben:


Lány: Összetörtem az X-boxod.

Fiú: Szingli vagy.

2016. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Függő pasik, akik észre se veszik, hogy elb az idejüket. Nem a szétverés a megoldás, de van aki max ebből ért.


Játék/kütyü függő a férjem, lakáson belül is csak messengeren tudunk beszélni, mert az kitakarja a játékát, és észreveszi, hogy szóltam. Párszor tudnám én is földhöz csapni a szrjait

2016. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#Lanfear, a kérdés nyilván nem neked szólt, de azért köszönöm hogy elmondtad a véleményed! :)
2016. márc. 6. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

#7


Mert amikor Te fészbúkozol órákat meg "szkájpogatás a barinőkkel" az nem függőség ám... Plázázgatás, szemetek vásárlása, béna sorozatok bambulása (szulejmán, karátok közt, ezel)...

2016. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatokat családmentesen tudok nézni Once upon... Shoppingolás:herótom van a sok bambészda embertől akik lődörögnek. Ha valami kell tényleg célirányosan megyek, és nem is plázázok, kacatot meg nem gyülytök(minek 200egyforma top, ha nyolccal kényelmesen) Skype nincs, face felváltotta az smst. Barátnőkkel személyesen, és nem a terhére. Szóval ez nem nyert.


És nem azért írtam választ, mert nem nekem szólt, és csak de. Nézzetek magatokba. Hülye piták? A videóban lévő pasik nem tehetnek arról, hogy pitává vált a nőjük? Több óra karakterfejlesztés nem hobbi, időpocsékolás. Látszatja semmi. És nem is önmegvalósítás, sem pihenés, sem fejlődés.

És régen rossz ha ebben látják az egyetlen önkifejezést. A baráti összejövetelek is csak arról szólnak, hogy kanmuri az xboxxal, lógó nyelvvel?

És valóban minden kapcsolatra ráteszi a bélyegét. Nem vicces arra várni mikor merül le a kütyü, hogy hozzá lehessen szólni észre vegyen.

Bagatel dolgot kérdeztem pl amire nem válasz a jó. Csak a hangom hallotta meg, és benyögte, következő mondatom terhes vagyok válasz jó... Ennyire figyelt, mert játszott. Tényleg felemelő, hogy toplesz riszálhatnék az se tűnne fel neki.

És néha igen, az lenne az egyetlen megoldás, ha kapna egy mamafont, és minden nap elvinném a netkábelt, mert törni zuzni nem a stílusom. De a függőségtől máshogy nem szabadulna.

Szóval hajrá srácok irány a játék, szidjatok csak minket, de utána kéretik csendben maradni mert egyedül maradtatok.

2016. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!