Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e értelme így házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katka1111 kérdése:

Van-e értelme így házasságot kötni?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, független és céltudatos. Kb. 2 hónapja kérte meg a kezem 1 év együttjárás után a kedvesem. Igent mondtam, mert szeretem. Azonban a vőlegényemmel kapcsolatban folyamatosan kétségeim támadnak, nam vagyok 100%-ig biztos az érzéseiben. Azt, hogy valóban szerelmes belém és Én vagyok "Álmai Nője". Attól félek, hogy csak a megfelelőt látja bennem.

Határozott vagyok és mindig elérem amit akarok, egyetemi végzettséggel, 3 nyelven beszélek. Gyerekkorom óta sportolok, vagyis nem nézek ki rosszul.

Tudom, hogy volt előttem egy nagy szerelme. A lány teljes ellentétem volt minden tekintetben. Nem dolgozott stb. ...mégis imádta , bolondult érte. Egyértelmű, hogy azért volt vele, mert szerette, mivel semilyen más érdek nem vezérelhette.

Velem viszont más a helyzet. Szeretem, de ha biztosan tudnám, hogy nem szeret igazán, inkább elhagynám. Tudom úgyis boldogtalan lennék...

Biztosan azt kérdezitek miért gondolom így? Nem tudom, nem is tudhatom, csak érzem...



2015. dec. 13. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2x mentem férjhez. Elsőre 5 év után, kétségekkel. Nem kellett volna, hatalmas hiba volt. Másodszor kevesebb, mint 1.5 év után, szemernyi kétség nélkül (pedig azt hittem, engem erre már senki nem vesz rá még egyszer). Ha a megfelelővel találkozol, nincsenek kétségek, hogy jól döntesz. Hallgass a szívedre, mert ha nem vagy maradéktalanul boldog most, később sem lesz jobb.
2015. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. dec. 15. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A női megérzés 66%ban jön be. De az is lehet hogy a pali ilyen. Lehet h szeret csak ő úgy, midnenkinél más. Ismerd meg még jobban. De ne mondd le. Van értelme a házasságnak. Nagyon-nagyon van.

Előbb viszont TE legyél tisztában az érzéseiddel, mert úgy tűnik, mintha te is félnél. Ez a félelem meg természetes. Mindenki fél. Szereted?.... Nagyon?....

2015. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp elgondolkodtató...
2015. dec. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!