Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod csak úgy bejelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod csak úgy bejelentené, hogy kérte az áthelyezését, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Még régebben meg lett beszélve, hogy majd ha elvégeztem a sulit, akkor közösen új életet kezdünk, új városban meg stb. Ő eleve Pestről jött dolgozni ide miattam, mert 3 évig távkapcsolatban voltunk. Mihelyt megoldottuk, hogy ne az legyen, utána rá pár hónapra szét is mentünk egy hosszabb időre. Most 1,5 éve újra együtt vagyunk. Nekem abban a külön élésben, mármint amikor szakítottunk, utána volt másik barátom, próbáltam elfelejteni őt meg stb, nos nem sikerült és újra egymásra találtunk. A bökkenő ezzel a sráccal, hogy egy munkatársa volt (lehet szidni, stb, így alakult, megtörtént). Természetesen megértem, hogy nem bírja bámulni a képét meg hasonlók...meg amint írtam, régebben meg lett beszélve az új élet lehetősége. Most azonban kicsit hideg zuhanyként ért a dolog, mert egyáltalán nem volt téma, el volt felejtve az egész, az új kapcsolatban szó nem volt róla. Azzal állt elő, hogy már szóban megegyezett a főnökkel, hogy visszahelyezteti magát Pestre, mert itt nem érzi jól magát meg passz, hogy miket mondott...én is szeretnék vele új életet kezdeni, de ez így..kicsit mellbe szúrt, vagy hogy mondjam. Amikor közölte a dolgot, ki is akadtam rendesen...ja, örülök, hogy emlékszik az előző kapcsolatos megállapodásra meg minden, de akkor sem így kellett volna...most pedig igazából nem tudom mit tegyek. Eléggé neki álltam, kiabáltam vele...meg is bántam meg valamilyen szinten nem is, mert jogos volt..ti mit tennétek? 25/l 36/f

2016. márc. 21. 23:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek...ezzel nem nagyon értem mi a probléma. Elég sok olyan embert ismerek, aki boldog párkapcsolatban él és annak ellenére alkalomadtán összefut az exével...amint írtam, bizalom kérdése az egész. És mivel semmi olyan dolog nem történik, ami veszéllyel lenne a kapcsolatra, úgy gondolom, hogy elfogadható.
2016. márc. 22. 12:00
 12/24 anonim ***** válasza:
Bizalom...azért akarja áthelyeztetni magát, mert olyan rohadtul bízik benned egyébként...
2016. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ez a találkozós téma is már elég régi, lerágott csont, szóval légy szíves...nyilván annyit tudtok, amennyit én megosztok veletek, de erről az egészről könyvet lehetne írni, azt pedig egyenlőre nem szeretnék...


Nem tudom, hogy te mennyire hajtanád annak a nőnek, hogy össze akarsz vele házasodni meg családot akarsz vele alapítani, akiben nem bízol...ja, a te álláspontod tartom valószínűnek.

2016. márc. 22. 12:06
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az elején csak a lényeget hagytad ki az egészből, hogy mi motiválta arra, hogy ezt a döntést meghozza.

Férfiként egyet értek azzal amit csinált, Neked ez a 2 pasi van körülöttem állapot jó, Te nem fogod az exedet elkergetni, Ő meg minden nap találkozik vele.

A helyében már régebben meghoztam volna a döntést, de úgy látszik nem egy kapkodós fajta. Mivel felajánlotta, hogy vele mehetsz, de azt is hogy legyen távkapcsolat(egy kapcsolat általában előre halad nem visszafelé) ezért az tudom mondani, hogy a lelke mélyén már eleresztett Téged, nem ragaszkodik hozzád. Átpasszolta a labdát Neked, majd hozol egy döntést, de a játékszabályokat mostantól nem te hozod.

38F

2016. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igazából innentől kezdve csak annyit nem értek, hogy amikor megtudta hírét, hogy én szétmentem a másik palival, akkor utána miért kezdte el rá 2 hétre csapni a szelet? Volt egy pár hónapos szingli időszakom, amikor "kiéltem" magam (csak ezzel a két férfival volt szexuális kapcsolatom), lehet tovább is elbírtam volna viselni az egyedüllétet. Vagy csak "hirtelen" most lett elege ebből az egész szituációból?
2016. márc. 22. 12:51
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

Úgy gondolom féltékeny a másik férfira, jobbnak tartja magánál (önbizalomhiány? )és mivel már megégette magát nem akarja hogy még egyszer előforduljon. A jelen körülmények között nem érzi jól magát, ezért vált. Az hogy nem beszéli meg veled egy picit Önzőség, de itt nincs túl sok lehetőség, kész tények elé állított, most Ő diktálta a feltételeket.

Abban igazat adok Neked, hogy ezt megtehette volna 1 évvel korábban is, nem tudom mi változott a kapcsolatotokban, de az is lehet hogy azóta várt a lehetőségre.

38F

2016. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

Lerágott csontnak hiszed, szerinted ezt így meg lehet beszélni és akkor minden rendben van? Szerinted nincs az emberben ennyi büszkeség, hogy egy ilyen szituációra azt mondja, hogy nem tűri tovább?!

Azért hajtogatja, mert bizonygatni próbálja, lehet, hogy kicsit önmagának is...

Azt nem kell hajtogatni, ami nyilvánvaló...

2016. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
A hajtogatást úgy értem, hogy néha mintha már erőltetné az egészet...ismerem tulajdonképpen tini korom óta, mert akkor jöttünk össze először...önbizalomhiánya lehet van..elég cirkuszos volt neki az előző kapcsolata, örült, hogy vége. De, lehet egy emberben ennyi büszkeség, hogy nem tűri tovább ezt a szituációt...én értem, hogy te mit mondasz, szerintem te nem érted azt, amit én próbálok elmagyarázni..teljesen hirtelen jött az egész, és miért pont most? Hogy legyen idő "feldolgozni" az új felállást az esküvőig? Meg amint írtam, ha csak ez a pasas zavarná, akkor 1 éve is megléphette volna...nyilván az lesz, hogy megyek vele, mert szeretem és őt tartom az igazinak...csak eléggé furcsa...bár így hirtelen még ebben is elbizonytalanodtam, hogy mi lenne a helyes.
2016. márc. 22. 16:30
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

A döntések hirtelen jönnek, te pedig megpróbáltad volna lebeszélni, ezért nem vont be, hanem állít téged döntéshelyzet elé.

DE!

Kérdem én, megéri e egy ilyen ember után menni és hinni, hogy ő az igazi, aki ilyen helyzetbe hozza a "szerelmét"?

Ezért írtam az elején, hogy ez nagyon messze van az én olvasatomban a szerelemtől...én ilyen nem tennék azzal, akit szeretek, bármennyire is változtatni akarok a jelenlegi helyzetemen, nem állítom döntéshelyzet elé azt, akit szeretek, hanem megbeszélem vele és kompromisszumot kötök. A kapcsolat a kompromisszumokról szól, ott már nem "én" vagyok, hanem "mi" vagyunk és ebben a közösködésben kell az embernek kiteljesednie és bizonyos dolgokban megmaradni "én"-nek. Egyébként persze, hogy erőltetné a dolgokat, most nézem, hogy 36 éves, az óra neki sem ketyeg visszafelé.

2016. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt még talán elviselné a pasi, hogy együtt kell dolgoznia az exeddel. De gondoltál már arra, hogy erről más is tud ott a munkahelyen? Még ha nem is súgnak össze naponta a háta mögött gúnyosan vigyorogva (amit kétlek) akkor is úgy érzi, hogy ez történik. Nincs ember, aki maradna, ha van lehetősége lelépni.
2016. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!