Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod csak úgy bejelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod csak úgy bejelentené, hogy kérte az áthelyezését, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Még régebben meg lett beszélve, hogy majd ha elvégeztem a sulit, akkor közösen új életet kezdünk, új városban meg stb. Ő eleve Pestről jött dolgozni ide miattam, mert 3 évig távkapcsolatban voltunk. Mihelyt megoldottuk, hogy ne az legyen, utána rá pár hónapra szét is mentünk egy hosszabb időre. Most 1,5 éve újra együtt vagyunk. Nekem abban a külön élésben, mármint amikor szakítottunk, utána volt másik barátom, próbáltam elfelejteni őt meg stb, nos nem sikerült és újra egymásra találtunk. A bökkenő ezzel a sráccal, hogy egy munkatársa volt (lehet szidni, stb, így alakult, megtörtént). Természetesen megértem, hogy nem bírja bámulni a képét meg hasonlók...meg amint írtam, régebben meg lett beszélve az új élet lehetősége. Most azonban kicsit hideg zuhanyként ért a dolog, mert egyáltalán nem volt téma, el volt felejtve az egész, az új kapcsolatban szó nem volt róla. Azzal állt elő, hogy már szóban megegyezett a főnökkel, hogy visszahelyezteti magát Pestre, mert itt nem érzi jól magát meg passz, hogy miket mondott...én is szeretnék vele új életet kezdeni, de ez így..kicsit mellbe szúrt, vagy hogy mondjam. Amikor közölte a dolgot, ki is akadtam rendesen...ja, örülök, hogy emlékszik az előző kapcsolatos megállapodásra meg minden, de akkor sem így kellett volna...most pedig igazából nem tudom mit tegyek. Eléggé neki álltam, kiabáltam vele...meg is bántam meg valamilyen szinten nem is, mert jogos volt..ti mit tennétek? 25/l 36/f

2016. márc. 21. 23:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nyilván tudják a munkahelyén...és nyilván voltak összesúgások, azonban úgy gondolom, hogy lejárt lemez, hogy melyik férfival vagyok, azóta történtek nagyobb dolgok is ott...minden csoda 3 napig tart. Ez is így lehetett.
2016. márc. 22. 23:40
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy a párod azt tapasztalta hogy az élete megfeneklett, nem akarta javítgatni, foltozni, hanem dobta az egészet a fenébe és új lappal szeretne indulni...pontosabban visszatérni egy olyan környezetbe ahol valószínűleg jobban érezte magát, gondolok itt a régi barátokra, ismerősökre.

Kész tények elé állított és felvállalta a döntését, még arra is felkészült, hogy esetleg balhé lesz miatta, sőt még arra is hogy szétváltok.

Egy férfi akkor hoz ilyen döntést, ha úgy érzi megfeneklett a kapcsolata és új szintre próbálja hozni, egy dolog biztos, hogy az a helyzet amiben most van, az neki nem jó, hát próbál változtatni rajta.

38F

2016. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Úgy valamelyest sikerült megbeszélni a dolgot...félig-meddig, mert úgy rendesen még mindig képtelen vagyok vele leülni és beszélni róla...így mindig odajön hozzám, hogy beszéljük meg meg stb, de általában úgy van vége, hogy beszólok valami erőset és that's all, de azt azért becsülöm benne, hogy próbálkozik..eddig annyi értelmes dolgot mondott, hogy azért döntötte el magában, mert képtelen így élni, a volt barátom általában odaszúr neki még mindig, a környezetet sem szereti annyira, Pesten több a lehetőség meg biztos volt benne, hogy amellett döntök, hogy vele megyek, mert tudja, hogy szeretem...fel kellett volna venni diktafonra ami halandzsát levágott..
2016. márc. 24. 00:20
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, az lett a vége, hogy eljöttem vele Pestre, még előtte derült ki egy s más, tiszta lappal indultunk, most pedig voltunk nyaralni és megkérte a kezem..szóval happy end.:)
2016. júl. 8. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!