Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak nekem normális eltartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem normális eltartani a páromat?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem,hogy egész nap akkor otthon főzzön,mosson,meg takarítson,hanem azt,hogy felesleges dolgoznia,meg idegeskedni a munka miatt,amikor a fizetésemből bőven megélünk.

Azonban sokan mondták már,hogy ez nem normális(?),meg,hogy miért kell elkényeztetni ennyire valakit.

Én cseppet sem így látom.

25/F


2016. ápr. 4. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha a másikat sem zavarja szerintem sincsen ezzel semmi baj. Nem tiltod meg,hogy dolgozzon ha akar. Nálam ez nem az elkényeztetés kategória. Akkor lenne elkényeztetve ha emellett még Te végeznéd a házimunkát is meg adnád neki a pénzt, hogy egész nap vásárolgasson.
2016. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha nektek ez így rendben van és a barátnőd is megtalálja a helyét a világban, le tudja magát foglalni, akkor ezzel szerintem semmi gond.


Én nőként azért nem akarnék eltartott lenni, mert munka nélkül szellemileg leépülnék.. Nagyon szívesen otthon lennék majd a gyerekekkel, de dolgoznom is kell. Számomra az ideális a 4 órás munka lenne. Esélyes, hogy ezt így is fogjuk csinálni, mert a párom is nagyon jól keres, illetve nekem lakáskiadásból is van plusz bevételem.

2016. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
azt csinálsz amit akarsz
2016. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtok félrerakni-mai világban akármikor beüthet a krach- és ő is boldog így,áldásunk Rátok:)
2016. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Kiröhögném a férjemet, ha azt gondolná, hogy én jól érezném magam haszontalanul otthon tengődve...


Értelmes, felnőtt ember vagyok, a legtöbb nőhöz hasonlóan szükségem van magánéletre, szakmai elismerésre, sikerekre, továbbképzésre, szellemi kihívásra.

2016. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Neked se volt még soha senkid az is biztos!
2016. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ~OnLány~ ***** válasza:
84%

Ha ez így nektek megfelel,nincsenek ebből adódóan viták és félreértések,akkor rendben van.Csak a későbbiekben vita hevében ne vágd a fejéhez,hogy ő ugye nem dolgozik,neki milyen jó,mert otthon van.


Amúgy azért otthon is van elég dolog a házimunkában,főleg ha tényleg odatesz és minden ragyog a házban.Ha meg lesznek gyerekek is,akkor meg végképp nem fog tudni dolgozni,ha nem lesz,aki vigyázza a kicsiket.Szerintem ez normális,a lényeg,hogy ti így jól érezzétek magatokat.

2016. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Hat, nem is tudom... akik lenezik a haztartasbeli noket, megis mire fel? Mire kisuvickolod a lakast, megcsinalod a kertet, gyereket intezed egesz nap es megfozol, hat nem csupan 8 ora megy el a napodbol, mint a munkahelyen. Nagyon is becsulendo, tiszteletremelto munka ez, arrol nem is beszelve, hogy a gyereknek ez csak jo, ha nem allandoan bolcsiben/oviban/napkoziben/nagyinal vagy esetleg babysitterhez lepasszolva tolti a gyerekkorat. Foleg a gyerek miatt mondom hogy ezzel az eletvitellel nincs semmi baj. :)


Kerdezo, szerencsesek vagytok, ha Magyarorszagon ilyen eletetek lehet. En nem irigykedem, csak sok boldogsagot kivanok. :))


23L

2016. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

addig lesznek kitartott r i b a n c ok, amíg igény van rájuk

téged is minősít, hogy ilyen nőre gerjedsz

2016. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omba ***** válasza:
47%

Nem tartom egészségesnek, ha valaki nem dolgozik.... ha ilyen jók a körülmények, akkor megválogathatja, hogy milyen, neki tetsző munkát keressen.


Ha nem süt-főz-takarít, akkor is jelent egyféle leépülést, bezáródást.

2016. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!