Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párom szülei pár házzal odébb élnek. Az én szüleim egy másik faluban. Minden vasárnap ugyanaz a probléma áll elő. A párom szülei rendszeresen üzennek, hogy menjünk át enni, ha nem megyünk, akkor hoznak kaját, ha nem kérünk és kukába dobjuk, akkor is, mert ők megsértődnek, ha nem eszünk ott.

Az én szüleim csak héba-hóba hívnak minket enni.

Én sokszor főznék itthon inkább és együtt ennék a párommal, de...

Sajnos ő nagyon igényli, hogy a szüleinél ehessen és mivel majdnem minden vasárnap veszekszünk ezen, így már ott tartunk, hogy ha vasárnap reggel megkérdezem, hogy most is átmegy-e enni, azt hazudja, hogy nem, ma nem, aztán valami okot kitalál, hogy át kell vinnie valami bizbaszt és akkor eszik ott gyorsan. Aztán persze megeszi azt is, amit én főzök itthon, de olyan, hogy vasárnap délben együtt leüljünk enni, olyan nincs, mert ő valamilyen indokkal megy.

Ma az volt, hogy az anyukám reggel felhívott, hogy kimegyünk-e délbe enni, szeretnének meghívni. Kérdeztem a párom, aki egyből rávágta, hogy nem, mert sok a dolga itthon, míg világos van a kertben akar tenni-venni. Így mondtam anyunak, hogy majd délután 4-5 felé megyünk csak ki. Aztán eljött a dél és a párom megint kitalálta, hogy valami okból kifolyólag át kell mennie és most ott eszik. Ha akarok, mehetek én is enni, de ő megy. És ilyenkor fenemód nem érdekli, hogy a kertben nekiállt valaminek.

Na most, mit tennétek? Hagyjam az egészet a fenébe? Tervezzem úgy a vasárnapokat, hogy nélküle? Fogadjam el, hogy ő ott eszik és alakítsam a magam kedvére a vasárnapokat? És ha a szüleim kérdezik, miért mindig nélküle járok ki, akkor hümmögjek, mert nem akarom elmondani, hogy szar a helyzet? Nem tudom, mit tegyek.



2016. ápr. 10. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Semmibe vesz téged, a vasárnapi ebéddel csal... Ne tűrj tovább, add be a válópert!
2016. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kössetek kompromisszumot, de a szülőkkel is. Egyik héten egyetek otthon közösen, másik héten az ő szüleinél, harmadik héten a ti szüleidnél.

Hülye egy helyzet. :D

Párodat sem értem végképp, minek eszik mindig a szüleinél, Nem ízlik neki a tiéd vagy mi a fene? A párodnak a szülei meg hibásak. Mi az hogy megsértődnek, Felnőtt emberek vagytok, nem kell dajkálni, gondozni titeket, rátok erőltetni az ebédet. Önálló emberek vagytok.

2016. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, még ha a szülőkkel meg is beszélném, a párom teljesen dilis e téren, úgy látom.

Most mondtam neki, hogy én ezentúl nélküle tervezem a hétvégéket, ezentúl szombat-vasárnap menjen át enni, én neki nem főzök. Főzök magamnak vagy kimegyek anyámékhoz. Ha akar jöhet, ha nem, marad, letojom.

Ha csak így lehet, akkor így lesz. Találok én programot magamnak vasárnapra, nem muszáj, h mindig ekörül a téma körül pörögjünk minden vasárnap. Belefáradtam.

2016. ápr. 10. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd rá, hagy menjen. Biztosan túlságosan hozzászokott ehhez a szituációhoz. Ezzel csak annyi a gond, hogy nem képes alkalmazkodni hozzád teljesen. Ebben zizis. :D
2016. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkó a férjed, nem vált le a szüleiről? :D


A helyedben szólnék neki, hogy dedós és illetlen dolog ezt csinálni, amikor máshova vagytok hivatalosak, illetve néha azért otthon is lehetne maradni kettesben!


Amíg nem szokik le erről,elhúznék minden szombat szó nélkül a saját szüleimhez, aztán meglátnám mit szól...

2016. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazajár szopni mamához...
2016. ápr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbáld ki, hogy csak magadnak főzől egyik vasárnapra, lehetőleg olyat amit ő is szeret! Aztán csinálj magadnak valami programot, akár reggeltől. Szerintem csak lesne egy idő után hogy mivan.

2016. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem lennék hajlandó ilyen pasival élni. Tipikus példája annak hogy mindig is a Szülei lesznek a legfontosabbak. Az is butaság ha rahagyod. Mi lesz ha gyerekeitek lesznek? Nem azt mondom hogy soha ne egyetek ott de ez túlzás. Minek neked ilyen gyerekes pasi? Néha lehetnetek otthon, néha a te szuleidnél. Most dobnod kéne...
2016. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!