Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Olyan lányt akivel hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt akivel hosszútávon együtt lehet élni, tehát félévet kb v többet, hol lehet olyan lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés
És még nincs gyereke és tőlem sem akar még a félév alatt. És amíg együtt vagyunk neki is célja,hogy legyen pénz mindenre. Ezeket hogyan kivitelezem? 27 éves vagyok és ez már ilyenkor jó nem?
2016. jún. 8. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szinte bárhol. Normális ember nemigen vállal gyereket fél év alatt. Amúgy olyan szagú amit írtál hogy tól-ig ban gondolkodsz. Ezt azért ne reklámozd.
2016. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel a szellemi fogyatékos kérdéssel biztos hogy nem 17 vagy?


Az írásképed pocsék, siralmas, a kérdés értelmetlen elméletben. Főbb problémák:


- a korodnak semmi köze a kapcsolatod tartósságához

- előre nem lehet tudni, melyik kapcsolat lesz hoszútávú

- fél év nem hosszútávú kapcsolat


Mi az, hogy hol találsz olyan LÁNY (27 évesen LÁNYT, nem nőt???), akivel "együtt lehet élni"?? Mi ez?? Hát bárhol. Felőlem a szomszéd Julival vagy a Mari nénivel is élhetsz együtt, nekem nyolc.


Ha azt akarod tudni, hogy hol találsz olyan felnőtt nőt, aki 27 éves kora körül komoly kapcsolatot szeretne összeköltözéssel, és egyelőre nem gondolkodik gyermekvállaláson, hanem a spórolás, jövő megalapozása a célja, akkor azt kérdezd.


A válasz pedig: BÁRHOL.

2016. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi idősen sehol. Az a néhány lány, aki alkalmas tartós kapcsolatra, már 20 éves kor előtt elkel.
2016. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, milyen az a lány, akivel nem lehet együttélni? És mi az hogy fél évet kb? Így olyan, mintha lakótársat keresnél az albérletbe.


Ilyen rövid távra még jó, hogy senki nem fog neked gyereket szülni...

2016. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azoktól a férfiaktól akarok gyereket fél év után, akiket szintén érdekel az opisnfgj téma.


Szóval kérdező rettegj...

2016. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, bár csak 20 éves. Párom velem és én is vele hosszú távon tervezek, nyilván a korom miatt is, meg eleve nem vagyok oda a gyerekekért, de 10 éven belül nem akarok gyereket.

Spórolós vagyok, talán túlságosan is, bár ez is a nevelésen múlik, meg hogy ki honnét jött.

Ne a plázacicák között keress (ami ahogy megláttam, egyre több 30as pasinál van).

2016. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!