Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tanuló és háziasszony egyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanuló és háziasszony egyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Èrdekelne,hogy volt már valaki közületek aki tanulóként össze költözött a párjával ?

Hogy tudtátok össze hozni,hogy tudjatok otthon tanulni,főzni mosni takarítani,és a párotokkal foglalkozni?

Valamiért nekem ez nem megy :S

A válaszokat előre is köszönöm.

20/L


2016. jún. 24. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék ilyen kapcsolatban ahol mindent nekem kell csinálni.
2016. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szakíts vele, ennél csak jobbat érdemelsz!
2016. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Így mentem férjhez. Pont ugyanez volt a szitu. Ő nem csinált semmit. De belekényszerültem a helyzetbe. Baromira ki voltam fáradva, kiszipolyozott. Majd évek után elváltam és nagyon megkönnyebbültem már csak ezek miatt is.
2016. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Munkamegosztás kell és meg kell vele beszélni hogy nem cselédnek költöztél oda hanem egyenlő partnernek! Valószínű mamahotelben volt eddig és elvan így. Hidd el amíg csinálod addig teljesen természetesnek veszi, ha nem fogod akkor fogja csak észrevenni. Alapvető dolog hogy nagyrészt magam után elpakolok pl szennyes, de mosatlan tányért van hogy egymás elől elvesszük, eltesszük a tiszta ruháit, összehajtjuk, ezek kis dolgok, de ha állandóan az egyik félre maradna az idegesítő azért! Párom szereti maga eltenni a ruháit mert akkor tudja hol keresse és látta hogy ott van, de amit tudok én is hogy úgyis tudja azt elteszem.

Annyi hogy van aki nem csak tanul és dolgozik de ez mellett még nevel egy gyereket, gondoz szülőt, szóval vagy összekapod magad és megbeszéled vele hogy segítsen, mert így hamar egy kiégett nőt talál magam mellett és igenis vállaljon részt vagy keserves időszak vár rád aminek szakítás a vége! Nem, nincs olyan indok hogy egy férfi nem végezhet házimunkát, mert az milyen dolog?! Egyedül élne mi lenne? Nem fog letörni a keze.

Férjem önként porszívózik, ágyat húz, szőnyeget ráz, kiveszi a mosott ruhát, stb amit épp kell ha ő ér oda előbb, egyszerre állunk neki hetente takarítani, elkezdjük ahol épp akarjuk, ki mit szeret jobban és haladunk, 1-2óra, közben beszélgetünk, zenét hallgatunk, táncolunk, tökre élvezzük :D

Ha kell táblázatban rögzítsétek, hogy mik vannak, mit kell egy héten elvégezni, hányszor, mikor mit kell csinálni. Az én párom feledékeny, nagyon, így van egy szervező az előszobába, hogy posta, bevásárlás, ide-oda kell menni, mit kell csinálni mindenképp, ő is írja a dolgait bele, én is, hány órát dolgozott, autó olajcsere, névnap, évforduló. Mágnes tartja a csekkeket, pénzt, listákat, jegyzeteket.

Mondanám hogy motiváld matricával és gyűjtsön össze X-et valamiért de sajnos az már nagyon gáz lenne egy férfitől, még egy gyereknek talán...:D

2016. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi van?


Mégis miért kellene neked gondoskodni egy másik felnőtt emberről? A barátod vagy a kisfiad? Pelenkázni nem akarod??


Ha mindketten kb. ugyanannyi időt töltötök munkával/tanulással akkor tessék fele-fele arányban megosztani a házimunkát, főzést, stb. A párocskáddal meg kölcösnösen kellene egymással foglalkozni, nem csak neked vele.


Vagy te ezt hogy képzelted el? Ő hazajön munkából, te az egyetemről. Ő besüpped a tévé elé a kanapéra, te kitakarítasz, főzöl, elé teszed a sört, és végül "foglalkozásképp" jól leszopod miközben nézi a meccset?

2016. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A vőlegényemmel attól a perctől kezdve, hogy összeköltöztünk, együtt csináltunk mindent. Én nem toleráltam volna azt, amit sok barátnőm a pasijától.. kb. azt, amit leírtál.

Amit csinálsz nem normális a mai világban.

A "párod" mit csinál? Mármint miután megjön a munkából.

Mi amúgy úgy csináljuk, hogy minden nap vagy kétnaponta felosztjuk, hogy éppen aznap ki mit csinál.

Pl. mosogatás, száraz ruhák leszedése, porszívózás, felmosás. Mindenki választ egyet.

vagy mosogatás, wc tisztítás, porszívózás, hűtőtakarítás. Mindenki választ egyet stb.

Főzni majd most kezdünk magunkra (eddig egyetemista lévén anyukák fagyasztott küldeményét ettük vagy pizzát).

Én gyűlölöm a főzést, így azt beszéltük meg, hogy a vőlegényem főz és akkor soha többé nem kell mosogatnia:D Amikor meglesz a mosógép, akkor bevállalok valami mást.

Nem is értem, hogy te ezt hogy gondoltad...

2016. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!