Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözés vagy ne? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözés vagy ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden áron elakar költözni otthonról és össze akar velem költőzni még szeptemberig, de én viszont még nem most terveztem a költözésem, pláne nem az összeköltözésemet valakivel, az anyagiakkal az én részemről nincs probléma, az ő részéről inkább, viszont én inkább az egyetememet fizetném(csak fizetősre tudtam bejutni, túl magas volt a pontszám a szakom 500/467...)ha már képes vagyok havi majdnem 90-est kiadni albérletre. Szeretem őt, csak egyszerűen ez hosszútávon kifizetődőbb lenne(neki is mert ő is fizetősre megy) mint az, hogy most összeköltözzünk, mert aztán fizethetem a diákhitelt... Viszont ezen ő megfog sértődni és valószínű hiszti is lesz, talán szakítás is, viszont nem akarom őt elveszíteni.

előre is köszi a válaszokat és kérlek mindenkit, normális véleményeket írjon.


19/F



2016. júl. 18. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyenen megsértődik és szakítotok, akkor hidd el jobb is így. Ez azt jelentené, hogy nem téged szeretett, hanem csak egy lehetőséget látott benned, hogy ne kelljen otthon laknia.
2016. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így mondd meg neki. Nem kell összeköltözni ennyi idősen, főleg hogy az elmondásod alapján neki nem is adottak a feltételek anyagilag. Valószínűleg pont ezért szeretné.

Ja! És ezt nőként mondom.

Tanulj szépen, ráérsz még az ilyen dolgokkal bőven, nem tudom neki miért ilyen baromi sürgős..

2016. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Megsértődik? Tegye..de nélkülem!

Egyedül is el lehet otthonról költözni...

2016. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor koltozz ossze valakivel, ha teljes sziveddel ugy erzed, szeretned, es racionalisan atgondolva is helyes es idoszeru dontesnek erzed.
2016. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért nem vele beszéled meg ezeket kapásból. Miért nem kommunikáltok rendesen? A legalapvetőbb hiba. El kéne érned, hogy megértse, hogy miért nem akarsz most költözni. Amíg hiszti van, addig et nem volt sikeres. Véleménykülönbség mindig lesz, de hiszti, sértődés ne legyen.

Úgyhogy beszéljetek róla sokat, értsétek meg egymás nézőpontját, ahol kell, erősítsétek meg egymást, aztán találjátok ki, hogy mi legyen. Mi innen nem tudunk mit mondani.

2016. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választű!
2016. júl. 18. 12:39
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
20%

NNEEEE. Élj, apukám, mielőtt igába hajtod a fejedet!!!


26/F

2016. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
nem szabad keverni ilyen fiatalon az anyagiakat a kapcsolattal. mondd neki hogy tegyen le 2 havi kauciot meg az e havi lakbert (osszesen 3 havi lakbert) es akkor johet hozzad
2016. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2016. júl. 19. 09:17
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Én elhiszem, hogy azt hiszed, hogy szereted. Pedig csak azért hiszed ezt, mert még nincs viszonyítási alapod. Majd akkor költözz össze valakivel, amikor megtalálod a szerelmet. Amikor nem lesz más választásod! Amikor minden nélküle töltött perc egy kínszenvedés, amikor fuldokolsz, ha nem vagy vele. Amikor képtelen vagy másra nézni, amikor mindenben csak őt látod, amikor minden pillanatban az ő hangját sodorja feléd a szél, és amikor az ő illata tör rád az utcasarkon. Amikor semmi sem drága, mindenedet odaadnád, ha csak egy percig is vele lehetsz. Na, akkor majd költözhetsz. Addig azonban felesleges és meddő gatyázás az együttélés.
2016. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!