Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fréfia / Srádcok vagytok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fréfia / Srádcok vagytok ti is így ezzel páran?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10évben kb végig zajban összezsúfolva kollégiumi szobába vagy ótvar kis lakásban egymás hegyén hátán laktam másokkal. Kb így 28 éves koromra jutok oda, hogy majd akkor egyedül élhetek ( talán ) egy lakásban. Olyan érzésem van, hogy én soha büdös életben nem akarok senkivel sem egy lakásban élni, és ez az érzés erősebb mint a párkapcsolati , családalapítási igényem. Most el sem tudom képzelni, hogy valaha együtt akarjak majd lakni bárkivel is ergo soha nem lesz családom, ami azért valahol kellemetlen. Ti hogy vagytok ezzel? Bele kéne törődni, hogy nekem az élettől az jutott, hogy mindig egy fedél alatt kell lakjak valakivel és annak ellenére, hogy a f**om tele ezzel most ahelyett, hogy egyedül lakhatnék kezdjek el párt keresni?

2016. júl. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor nem kérdés. Ha egyedül akarsz lenni maradj egyedül.
2016. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Oké, most így érzel, feltételezem, hogy eleged lett az egymás hegyén-hátán lakással.


Majd elmúlik, ha már nem ennek leszel kitéve. A rossz emlékeke megfakulnak és nosztalgiává válnak. Aztán kezded unni az egyedüllétet.

Aztán remélhetőleg találsz egy olyan lányt, akivel olyan jól kijössz, hogy akár minden reggel szívesen kelnél mellette.


Ne kezeld a saját hangulataidat ennyire véglegesen, és ne vedd magad ennyire komolyan.

2016. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem egy nyugodt gondolat jó lenne neked. Nos, abszolút elképzelhető, hogy ezt gondolod, s ez a helyes.


26/F

2016. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
erre találták ki a mingli kapcsolatot. Én is olyanban vagyok és teljesen jól érzem magam így.
2016. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nő vagyok és sosem kellett ilyen pokolban élnem, nem is lennék hajlandó bírni egy napig sem, de mégis azt gondolom amit te. Szerintem ez egy jellemvonás. Van aki szeret másokkal együtt lakni, van aki annyira nem.

A mondandód második fele viszont kicsit vicces. Úgy tűnik nekem mintha a család és a barátnő számodra valami kipipálandó pont lenne a listádon, hogy megfelelj a társadalomnak, a szüleidnek vagy a szomszédnak... Nem pedig egy őszinte vágy. Eleve az élet nem egy program amit előre be lehet osztani, hogy akkor 50 nap múlva elköltözök, 67 nap múlva beszerzek egy barátnőt... Ha nem akarsz együtt lakni másokkal, akkor ne lakj. Igen, ez ilyen egyszerű. Hol itt a probléma? Ha nagyon akarnál családot, akkor nem zavarna, hogy együtt kell lakni velük. Ha később meggondolod magad, akkor majd változtatsz.

Amúgy meg a barátnőddel nem kötelező együtt lakni. Szerintem egy kis rugalmasságot és találékonyságot kellene találnod magadban, mert úgy látszik nagyon ilyen merev sémák szerint gondolkozol.

2016. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez annyira nem all nekem csak ossze, hogy a csalad kellemes szereted oket, a koleszban meg idegesito pasikkal laksz..

Akik nem mosnak foznek vasalnak, szexelnek neked/veled es nem szulnek szep gyereket!

2016. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: nagy lakás/ház. Akkor el tudsz vonulni, ha úgy érzed.

Nem kell egyedüllétre kárhoztatnod magad, csak megfelelő körülmények kellenek neked.

2016. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor lakjál egyedül. Kit érdekelsz mégis?
2016. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hajrá!


Józsi, Fré fia

2016. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!