Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hozzám akar költözni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám akar költözni a barátnőm, akivel mindössze fél éve járok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 F vagyok ő meg most lesz 19


Az egyetem miatt,szeretne hozzám költözni,mivel közelebb lenne a sulihoz( nem kéne koleszban laknia,egy vagyont fizetni valamilyen albérletért stb.)


Én nem igazán örülök az ötletnek.A lakás ahol lakok egy nagyon pici kis garzon,amit bérlek.Itt a két ember is tömegnek számít :)


Mondjuk úgy,hogy eléggé "minimál" stílusú,( szóval szegényes egyszóval)nem igazán az a lakás amit szívesen mutogatsz ismerősöknek.Nyílván látta már a barátnőm( volt fenn többször is).


Tudom,hogy a lakás mérete és adottságai miatt hosszabb távon kényelmetlenül éreznénk magunkat.


Sértődés nélkül,hogy mondjam meg neki finoman,hogy nem szeretném,ha hozzám költözne?



2016. júl. 26. 23:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Te nem a lakás adottságaitól félsz. Ez nem lehet kifogás. Tudom, mert én a kapcsolatunk 3. hetében költöztem össze a párommal egy koliszobában, ami kb egy nagyobb kamra méretével vetekedett... Léptél 7et a bejárati ajtótól, és vége volt a szobának. Azóta is együtt vagyunk, 2 és fél éve lassan, csak már albiban.

Neked a kapcsolatoddal van valami bajod. Ha 2 ember szereti egymást,helyhiány nem lehet kifogás.

2016. aug. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!