Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok segít otthon a házimun...

Párotok segít otthon a házimunkában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
igen,a kert meg a ház elötti hólapátolás mindig az övé,ezen kívül szokott porszívózni,szakács,szóval sokat főz,és szeret mosogatni:)
2010. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy segít. Anélkül nem is tudom, mi lenne. Eleve nem kezdenék olyan pasival, aki csak ül a fotelban, és a papucsát is oda kell vinni neki!
2010. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Bármit megtenne amire megkérem , de inkább úgy csináljuk hogy ha itthon van ő babázik én meg házimunkázom, így mindenki jól jár. Dolgozik eleget az én drágám...
2010. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
ha nem segítene, valószínű eldobnám az agyamat:) a nagytakarítást is csak vele tudom megoldani, ketten 2xolyan gyorsan végzünk.
2010. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom a harmadik válaszadóhoz. Nálunk is ugyanígy működik!
2010. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a porszívózás az ő feladata, plusz hasonlóan az előttem szólókhoz, amíg én csinálok valamit, amit nem akarok félbeszakítani, addig ő vigyáz a gyerkőcre - ez a munkája :D
2010. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még a papucsát is a lábához kell vinnem kb. :-(! 12 hetes a kislányunk, főzök mellette, bevásárolunk, mosok, vasalok, takarítok... Minden műküdik, csak én nézek ki szarul :-)magamra nincs már idő. A párom napi kb 5 percet foglalkozik a kislánnyal. Ő német és azt mondta neki nem kell lusta nő, ezért is választott engem egy magyart :-) Bár néha a fejéhez vágom, hogy nem rabszolgának jöttem ide élni, mert bevallom néha úgy érzem magam.
2010. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
10:19-estől kérdezném nem kötekedésképpen, de miért megy valaki hozzá egy ilyen férfihoz?
2010. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy hangzik (kettővel ezelőtti), mint amikor pl. román nőt vesznek el magyar férfiak és állandóan a fejükhöz vágják: "kihúztalak a sz@rból..."

"Cserébe neked mindent meg kell tenni"

Nem tudnék így élni. Amúgy a húgom 14 éve Németországban él, és igaz hogy még nem ment férjhez, de sosem volt ilyen felfogású párja, sőt takarítónő jár hozzájuk, igaz a húgom is dolgozik rendesen és egyetemre is jár.

Szóval ilyen pasi nem érdemli meg hogy családja legyen.

2010. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a párom csinálja a porszívózást, na meg a kertet. Főzni csak hétvégén szoktam, úgyhogy azzal elég sok enerdzsit megspórolok. Vasalni, mosni, teregetni, port törölni, felmosni én szoktam (bár ez utóbbit is megcsinálja apjuk időnként). Mosogatni hála istennek nem kell, van gép.
2010. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!