Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai lenne összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EriGushiken kérdése:

Korai lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Már sokszor beszéltünk róla, de eddig még nem jutottunk oda, hogy összeköltözzünk. Nem azért, mert az ismerőseim ezt kérdezik, hanem mert én már nagyon akarnám. Már több mint 4 éve vagyunk együtt. Meddig kéne várni még vele?

#kapcsolat #összököltözés #együttélés.
2016. szept. 13. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne korai? Mi egyutt lakunk majdnem az elejetol (kb 2 honap utan) es minden oke azota is.
2016. szept. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinteb jól meglehet lenni távkapcsolatban is annak ellenére, hogy egy városban lakunk. Én nem osztom a véleményét. Szerintem már épp itt lenne az ideje az öszeköltözésnek, csak ő nem látja így a dolgokat.
2016. szept. 13. 02:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem akar veled összeköltözni. Se most, se később. Nem akar ennél szorosabb párkapcsolatot, megfelel neki, ha csak összejártok.

Ennek fényében döntsd el, hogy meddig akarod ezt húzni.

2016. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Sajnálom, hogy rápazaroltál 4 évet. Teljesen egyértelmű, hogy neki jó igy. Én speciel ha max. 1-2 évet várnék, (ha csak nem vagyok 18). Mert úgyis akkor dől el, hogy működik e. Nem tudom, hogy nem veszed észre, hogy teljesen máshogy képzelitek el a jövőt. Ha 4 év után kierőszakolod az összeköltözést akkor sem leszel boldog hidd el. Jobban jársz ha tovább állsz.
2016. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akar összeköltözi, se most se később se, 4 év alatt meg kellett születnie az igénynek, nem történt meg, téged csak álomban tart hogy beszélgettek róla... Addig se kell megtenni, pont szép langyos a víz. Akik össze akarnak (és ennyire kedvező lenne a helyzetük hogy egy városban is vannak) azok amint lehetőség van rá megteszik. Az a természetes hogy amint lehet szorosabbra fűzzék az embereket a kapcsolatot ha komolyan gondolja. Neki jó ez így hogy akkor lát amikor akar, nem kell senkivel osztoznia, alkalmazkodnia, se felelősséget vállalnia, megtartja a kiskaput...
2016. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen feleslegesen áltatod magad, ő veled! - ez a kulcs - a büdös életben nem akar összeköltözni.


Amúgy elpazaroltál 4 évet az életedből, kérdés, hogy csinálod-e tovább, vagy szakítasz és keresel olyasvalakit, akinek ez is célja.

2016. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolkodsz egyáltalán ezen, ha ő még 4 év után nem akar?
2016. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak gyereket ne csináltass előre, mert azt te is meg fogod bánni, nem csak a párod, akit rákényszerítesz egy szorosabb kapcsolatra. Az ő élete is tönkre fog menni, nem beszélve a gyerekről, aki egy életen át hiányolni fogja,hogy nincs apja.Jó előre gondolkodtam - helyetted.
2016. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy het utan mâr egyutt laktunk, most 1,2ev utan vettunk házat!! Szoval.. nemtudom mi nem vartunk. Lakva ismerkszik meg az ember. En elvesztettem 3evet azzal h az exemmel cask 2,6ev utan koltoztunk ossze. Utana kiderult h megsem vagyunk jok egymasnak..
2016. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy városban laktok, már 4 éve együtt vagytok, és ő még mindig nem akar összeköltözni veled. Mit gondolsz, miért?!
2016. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!