Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék költözni a barátomhoz ő még együtt él a szüleivel de engem nagyon szeretnek. Többször is aludtam már ott több napokat is és nagyon jó kapcsolatom van velük. És a barátom anyukája is szeretné hogy én odaköltözzek. Én ennek nagyon örülök! És tapasztolatokat szeretnék kérni akik voltak már masonló helyzetbe hogy milyen az össze költözés ennyi idős korba. Vagy esetleg valami tanácsot ha úgy van. előre is köszönöm :)
2016. szept. 20. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy?

Nézd, az egy dolog, hogy szeretnek téged és fordítva. De több napot ott tölteni meg ott aludni nagyon nem ugyanaz, mint életvitelszerűen ott lakni. Szerintem ha nagyon össze akartok költözni, menjetek albérletbe, lássátok meg, hogy egyáltalán működik - e az együttélés, mert nagyon sok dolog csak összebútorozás után derül ki. Pl. lehet hogy a párod egyáltalán nem tud bánni a pénzzel, vagy lusta mint a dög, vagy elvárja, hogy mindent te csinálj meg.

Ha ott vannak a szülők, nyilván presszionálni fogják, te ott csak egy idegen leszel, és ha bármi rosszat mondanál / tennél a barátoddal, nos, akkor úgy is csak őt védenék.

2016. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok a barátom 19 eves. Tudom hogy nem ugyan az de ha esetleg nem működne akkor is meg haza tudok jönni es eléggé ismerem a páromat hogy milyen es hogy viselkedik es a szokásait szoval azzal nem lenne baj. És az anyukája is ugyan úgy szeretne azt hogy én ott legyek.
2016. szept. 20. 16:59
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Es az anyagiakat hogy gondoltad? Majd anyos eltart?
2016. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyha o is akarja hogy oda menjek akkor annyira számít neki is az anyagi? És am is segítenék neki a házi munkaba és főzni es az azért eléggé nagy segitseg.
2016. szept. 20. 17:37
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Hat akkor sok sikert a becsicskulashoz! :) Gyerek vagy meg ehhez. Ha nagyon felnottkodni akartok a pasiddal egyutt, akkor menjetek alberletbe, tartsatok fent magatokat.
2016. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen mert a pénzt a farol szedjük mi? És ez miert is lenne becsicskulas? És ez nem menozesbol lenne hanem mert szeretjük egymást es így látjuk helyesnek.
2016. szept. 20. 17:42
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Anyós pénzén akarsz élni? Ha te akarsz magadnak tampont venni azt is ő fizeti? Más f**zával vered a csalánt!
2016. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vartam. És honnan tudod hogy nem dolgozok? Mert senki nem mondta de te mar minősíted az embert
2016. szept. 20. 18:16
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Ha dolgoztok, akkor nem problema az alberletbe koltozes, nemde?

Minek? Azert mert szeretitek egymast? Vagy mert meno vagizni a barinok elott hogy ti egyutt eltek?

2016. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Saját házra gyűjtünk albérlettel csak elmenne a pénz es ha már van egy ilyen lehetőség is akkor szerintem ki kell hasznalni. Nem vagizni a bnok előtt mivel am sincs rájuk idom meg am se érdekel a velemenyuk.
2016. szept. 20. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!