Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék költözni a barátomhoz ő még együtt él a szüleivel de engem nagyon szeretnek. Többször is aludtam már ott több napokat is és nagyon jó kapcsolatom van velük. És a barátom anyukája is szeretné hogy én odaköltözzek. Én ennek nagyon örülök! És tapasztolatokat szeretnék kérni akik voltak már masonló helyzetbe hogy milyen az össze költözés ennyi idős korba. Vagy esetleg valami tanácsot ha úgy van. előre is köszönöm :)
2016. szept. 20. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

Eleve nagyon gáz dolog úgy odaköltözni egy házba, hogy nem csak hogy nem segítesz be anyagilag, de ők tartsanak el. Ráadásul te itt épp anyósjelöltékhez szeretnél beköltözni, ami a körülmények nélkül is garantált katasztrófa (nézz meg bármilyen korábbi kérdés anyóshoz költözésről). Részemről ez egy dupla nem.


Ha nagyon oda akarsz költözni, legalább ne élj vissza a vendégszeretetükkel, és adj be valamennyi pénzt a kaszába. Még így is jobban megúszod mint albérletben.

2016. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Saját házra gyűjteni anélkül, hogy együtt éltetek volna, az egyik legnagyobb felelőtlenség. Legalább annyira, mint 3 hónapos kapcsolat után gyereket vállalni.

De mindegy, csináljátok csak, nem én fogok koppanni. Csak ne gyere ide sírni majd fél év múlva, hogy jaj szemét anyós.

2016. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Te ertelmezed egyaltalan hog mit irsz egyutt eles nelkul ne gyujtsunk hazra de ha oda koltozok akkor meg en vagyok a szar? Istenem ennyi ertelmetlen embert
2016. szept. 21. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de ha már felnőttködni akartok, csináljátok élesben. Ezért mondtam az albérletet. De mit mondtam, nem én fogok koppanni.
2016. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szuleim is ig kezdtek es azota is egyutt vannak. Es szerintem erre keves az esely hogy majd koppanjak
2016. szept. 21. 19:36
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Ne parázz, semmi okod rá.

Én se volnék benn biztos, hogy a 18 éves korban kezdett kapcsolatot a sírig tartanak, de azzal se kell foglalkozni, meg ezzel a pénzemberrel se, aki oltogat.

Jó egy évig anyóséknál laktunk mi is, a világon semmi probléma nem volt se a villanyszámlából, se a takarításból.

Lehet az intelligensen, szeretetteli légkörben megoldani.

2016. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertelmes valaszt:) mar 1 eve egyutt vagyunk. Es en ugy gondolom hogy megkell probalni :)
2016. szept. 24. 08:01
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
menekulj! ha azt mondja az anyos h szeret az mar reeeeegen baj. csicska leszel a haznal! koltozz oda az aki elvette a pici fiat? ha odakoltozol soha nem fognak elengedni mert a fiukat is ott akarjak tartani! vagy ha oda akarsz ertelmetlen kerdes. szemelyes tapasztalat. mindig legyen hova vissza menned a paroddal vagy nelkule.
2016. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 omba ***** válasza:
100%

Miért nehéz azt elképzelni, hogy vannak normális, becsületes emberek is?

Még egy anyós is lehet olyan. Volt nekem is, a válásig szinte konfliktus nélkül elvoltunk - nem is kevés időt.

2016. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Missi_Key ***** válasza:
57%
A szüleim együtt élnek a nagymamámmal. Szörnyű, és ha egyszer odaköltözöl nem jutsz ki... Ha össze akartok költözni inkább menjetek albiba
2017. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!