Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hamar döntés 1 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar döntés 1 hónap után összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés
jelenleg jövő héten leszünk egy hónaposak a párommal, gyors lenne ha odaköltöznék?

2016. szept. 24. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megoldhato mindenkinek elkoltozni hamar ha netan szakitanatok akkor oke.
2016. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy kell hozzá állni,hogy ha nem müködik el tudjak költözni szerintem. Ha úgy érzitek készen álltok rá akkor hajrá sok boldogságot
2016. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
igen, az! Túl gyors!
2016. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

en harom honap utan koltoztem ossze a baratommal, abbol egy honapig nem tudtunk talalkozni (az utolso 1 honapban). ha nem jon ossze, az nem azert lesz, mert tul gyors volt.


egyebkent a kerdesedbol ugy tunik, inkabb menekulnel hozza abbol, ami van. nem a legjobb. tehat 3 HETE ismered/vagytok egyutt. szerintem ez annyira se eleg, hogy tudjatok, hogy sokat akartok egyutt lenni.


regen nagyon divatos volt hamar osszehazasodni ugyanebbol az okbol: rossz a csaladdal lenni, fuggetlenedes... szerintem egyedul akkor jo dontes, ha tenyleg ot akarod, nem csak az osszekoltozest.


amugy errol megkerdezted ot is?

2016. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki egy tali után összeköltözött a másikkal,jópár éve együtt vannak,gyerekük is van.Nincs ilyen hogy korai vagy nem,mindenki ahogy érzi.
2016. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én két hete ismertem a párom, amikor összeköltöztünk. Nekünk nem volt gyors vagy hamari. Alapvetően mindketten úgy gondoltuk, hogy lakva ismerszik meg a másik, és minthogy komoly, hosszú távú párkapcsolatra vágytunk, jobb mielőbb kideríteni, hogy mennyire vagyunk kompatibilisek. Mondjuk, nem úgy nézett ki az összeköltözésünk, hogy megbeszéltük, és akkor na, átpakoltam hozzá minden létező cuccom, hanem valahogy folyton ott voltam nála, kb hetente jártam vissza a korábbi lakásomra ruhát mosni/elvinni egy újabb heti adag tiszta bugyit, szóval egy ideig még megvolt ez a szabadságom, hogy ha nem jönne össze, akkor bármikor visszamehetek, de nagyjából 1-2 hónap után ez már eldőlt, és kiköltöztem a korábbi albérletemből. Ez volt több, mint két éve már, és egyelőre nem úgy tűnik, hogy hamari lett volna :) Ha ti úgy érzitek és a kapcsolat természetes életciklusában most érkezett el az ideje, akkor nem hamari.
2016. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is, mint az utolsó válaszolónál.

Mi már előtte ismertük egymást másfél éve, de mikor összejöttünk, valahogy természetes volt, hogy minél többet szeretnénk majd együtt lenni, így egyre több cuccomat vittem át hozzá, emlékszem, mikor ikeás szatyorral villamosoztam át hozzá, mert benne volt a télikabátom. :)) Szóval így kb. 3-4 hét leforgása alatt költöztünk össze.

2016. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Gyorsnak tűnik, de hát erre nincs szabály.

Ha úgy érzitek, hogy ideje, akkor hülyeség azért várni, hogy ne tűnjön túl gyorsnak!

2016. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem tudsz rola egy honap alatt

Hany pasival batyuzol majd meg ossze mire ferjhezmesz ?

2016. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Semmit nem tudsz rola egy honap alatt"

Pont azért költöznek össze, hogy minél jobban megismerje.

2016. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!