Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flegmatikus felfogás az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegmatikus felfogás az, ha már nem foglalkozom azzal, , hogy a környezetemben élő 16-17 éves gyönyörű lányok kiélik magukat több sráccal és én tisztában vagyok azzal, hogy az idő nekem dolgozik, amikor feleséget akarok majd közülük?

Figyelt kérdés

Bocsi a megfogalmazásért, remélem érthető....így Szilveszter után :D


Túl laza felfogás?


Kort, nemet írjatok.


F/25


2013. jan. 1. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

inkább csak naiv, mert k*vából is lehet feleség, csak nem hiszem, hogy lehet benne bízni.

ha már úgyis mindenki dugja őket miért pont te maradj ki?

2013. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert én nem akarok egy vészf@sz lenni az életükben azért nem dugom őket. :D:D:D Túl madár lelkű vagyok én ehhez, mármint nem a szexhez, hanem hogy ilyen egyéjszakás kapcsolatokat létesítsek. Én még hiszek a nagy Ő ben :D
2013. jan. 1. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp azért érdemes várni míg leszel v 32 és benő érzelmileg mindkét fél feje lágya. Addig meg csak kaland, móka kacagás, aztán meg néha sírás-rívás persze. :) Ez az élet, Welcome!
2013. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Ez aranyos volt! Megvárom én biz Isten :D
2013. jan. 1. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

és hogy viseled majd, mikor a nagy ő-n végigment a fél város, lesz 30 exe, neked meg 0 tapasztalatod, és midnenki kiröhög majd, mikor kiderül hogy tapasztalatlan vagy?


szóba se fognak állni veled, mert a fejedre lesz írva, hogy vesztes impotens papucs vagyok.

ha neked gyönyörű lányok kellenek majd, ahhoz rohadt sok pénz kell és jó adottságok, ide számítva a nyomulást is.


nem akarlak lebeszélni, csak szólok, mire várhatsz.

2013. jan. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol függ össze a minöség a mennyiséggel? Lehet hogy sose lesz 30 exem,de mar van nehany eddig is, nalam idosebb lanyok, akikkel tokeletesen elsajatitottam a szex rejtelmeit. S tudod a tapasztaltsag nem csak a szexre vonatkozik. De ebbol latszik, milyen konnyu itelkezni es felreerteni itt mindent.
2013. jan. 2. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Érződik a kérdéseden, hogy mennyit próbálkoztál az ilyen lányoknál, de soha semmi esélyed nem volt. Ezért most magadnak is próbálod beadni, hogy ezek nem érdekelnek téged. Márpedig igenis érdekelnek :) Ne legyél olyan pozitív, inkább magadban nézz szét
2013. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!