Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elrontottam az eletem? 31/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az eletem? 31/F

Figyelt kérdés
Most neztem egy videot, hogy a 35 koruli ferfiak elkezdik ugy erezni, hogy amit eddig csinaltak, az mar nem olyan fontos nekik. A csalad es a gyerekek helyett inkabb mar csak magukkal fogalkoznanak. En mar 30 vagyok, es kezdem ugy erezni, hogy elrontottam az eletem. Nem tudom, idegenek mit mondhatnak ezzel kapcsolatban. Azert egy szereto csalad nagyon jo dolog tud lenni az ember eleteben. Akiket latok boldog ferfiakat, azok mind a "csaladjukert elnek". Nem vagyok benne biztos, hogy jo lesz , ha egyedul maradok. Nincs kivel beszelnem errol. Az evek meg mennek, a penzemet meg csaki elcseszem hulysegekre. Bevallom oszinten, ha lenne egy edes kislanyom, annak nagyon orulnek. Lehet jobb, ha beletorodok? Csak fajdalmat okozok magamnak, ha ezen agyalok? Ki tudja, lehet sosem leszek erre elegge erett.

2016. okt. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem rontottál el semmit, változtatni sosem késő, 31 évesen sem.

Már magát a felvetést sem értem...


Meg kell találni azt, aki a másik feled tudna lenni.

Onnantól már nem lenne akadály egy kislány.

2016. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Igazabol nem ertelek,ugy beszelsz minthalegalabb 80 eves lennel.

A csalad jo lehet,nagyon is.:)

Ismerkedj,ennyi a dolgod kb.

2016. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Na igen az emberek nagy része unalmában ,meg mert épp beleunt a mókuskerékbe,és nem talál magának hobbit , gyorsba legyárt néhány pulyát ,mert azt képzeli az majd rendbeteszi a sivár életét.


Hát nem,nem teszi rendbe,csak lesz még egy azakajtó lelki nyomorban felnőtt gyerek a világban.

Ha egyedül nem vagy kibékülve magaddal nem vagy egyedül is boldog ,akkor ez az egész csak egy pótcselekvés lesz.

2016. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy elkésve. Legtöbben manapság 30 fölött vállalnak gyereket.

Örülj neki, mert kiforrta magát a dolog:

1.Tényleg vágysz a gyerekre.

2.Kiélted magad, nem vonzanak egyszerűbb dolgok.

A többit leírom privátban, ha érdekel és rám írsz.

Nincs kedvem a hőzöhgőkhöz.

2016. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ostoba videót... azzal ne foglalkozz.

Ennyi idősen én meg nem AKARTAM gyereket, bár jó ideje házas voltam, 31- évesen lett az első... most már jó sok van.

Kihagyni tényleg hiba lett volna, bár én a szakmámban, kapcsolataimban amúgy is "népszerű" fontos voltam, talán vagyok is.

Szóval ne sajnálkozni kezdj, lélegezz! :D

2016. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

31 vagy, hol maradtál le bármiről is?!


A párom 32, szeretne gyereket ő is, de még 2-3 évig biztosan nem lesz - fiatal a kapcsolatunk, én meg nem vágyom még babázni.


Az exem meg 32, és tökegyedül van, utánam nem talált senkit azóta.

2016. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottad el (még). Sőt abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a biológiai órád sem ketyeg úgy, mint egy nőnek. Bár 30 évesen nőként sem kötném fel magam, mert épp nincs senkim. Ilyen depis/pesszimista hozzáállással nem sokra mész.
2016. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
37F vagyok, van gyerekem 2 éve, de szétmentünk a párommal. Most kezdem újra. Neked sem késő.
2016. okt. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy,vagy meg elkesve,

A komoly tarsat most kereshetned,millio egy no van,aki komoly tarsat keres,es gyereket is akar.

2016. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!