Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok, mit csináltok így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, mit csináltok így a hosszú hétvégén? Hogyan telt a szombat, vasárnap, és mi lesz még.

Figyelt kérdés
Ilyenkor több a szex is?
2016. okt. 31. 08:00
 1/9 anonim válasza:
Nagyon remélem 😎F
2016. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szombat 12 óráztam. Vasárnap keresztelőn voltam 3 megyével arrébb. Ma szintén dolgozni fogok. Holnap pedig ünnepi ebédet rittyenteni és lazulok, este gyertyát gyújtunk a hallottainknak.
2016. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mint általában. Péntek, szombat, vasárnap én melóztam, ma és holnap a párom dolgozik.
2016. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szombaton baratokkal talalkoztunk, tegnap itthon lazultunk, ma elmegyunk ide-oda kettesben a varosba, holnap meg majd kiderul.
2016. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titusztitusz ***** válasza:
24%
Én a hosszú hétvégén élvezem végre-valahára a boldog semmittevést...(Már nagyon vártam ezt az időszakot...)Ami ugye abbol áll,hogy gyakorlatilag egész nap az ágyban heverészek,eszegetek,olvasgatok, netezgetek,estefelé megnézek egy-két filmet pendrivrol...A nejem jórészt szintén ezt szokta ilyenkor csinálni,de neki még állandó program a sütés-főzés is délelőttönként,illetve a hétvégi nagytakarítás-mosás is...De azért persze jut neki is bőven ideje a velem való heverészésre...Viszont jelen pillanatban most egyedül vagyok itthon,mivel a nejem elment a gyerekekkel anyámékhoz,mert az anyám rábeszélte őket,hogy látogassák meg ma...De mivel én ugye utálom a rokonlátogatásokat,meg a szüleim érdektelen locsogásait,a semmitmondó tiszteletköröket,frázisokat,ünnepi ebédeket a nagyasztalnál,hát szokás szerint itthon maradtam ma...Majd este elmondja a nejem,hogy mi okos dolgokat tudott meg a látogatás során...
2016. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel pénteken volt a születésnapom (csak aznap sokáig dolgoztam), ezért szombaton barátokkal házibuliztunk, tegnap a családi ünneplésre volt párom hivatalos, ma pedig az ő társaságával lesz házibuli.

Szex nem volt több sajnos, mert olyan kimerültek voltunk, hogy eldőltünk és bealudtunk. Majd később pótoljuk :)

2016. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel az utóbbi hetekben napi 3-5 órákat aludtam, nálam főleg az alvásról, pihenésről szól a hétvége. Péntek este, szombaton és vasárnap délelőtt a párommal pihentem, vasárnap meglátogattuk apumékat, aztán most pár napra hazajöttem anyukámékhoz.


Igen, több volt a szex.

2016. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Évfordulónkat ünnepeljük, csirkét vágtunk, főzök csülkös babot, filmeket bámulunk, dolgozunk.
2016. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő 1000 km-re dolgozik, én itthon eszem a kefét, holnap meg temetőbe megyek apával.
2016. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!