Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elítélendő, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, akár 30+ossal is, de mindenképpen éretten gondolkodó férfival?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, mindig a saját korosztályom vonzott, de elkezdtem azon gondolkozni, hogy meddig lehet "várni" arra, hogy az éppen aktuális párom felnőjön, úgymond megjöjjön az esze, és éretten, felelősségteljesen viselkedjen.


Persze, tudom nagyon jól, hogy nem az életkor határozza meg az érett gondolkodást, de úgy érzem, hogy a mai fiúk többségére nem lehet számítani.

Vannak még olyan férfiak, akikkel komolyan lehet tervezni az életet?


2016. nov. 14. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az en szerelmem 35 eves, de azert neha olyan mint egy nagy gyerek :-)) annyiban jo, hogy mar kellokepp kibulizta magat ( persze lehet vele tombolni, szoktunk is) de tudom, hogy most mar a biztonsagot keresi es hosszutavra tervez.
2016. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja es 23 vagyok.
2016. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35 évesen, már 2 gyerekem volt. Tényleg ennyire lent vannak a fiúk, vagy az elvárásokkal van a baj?
2016. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"de én már nem preferálom veled ellentétben az izmos, fiatal pasik rutinjait, a folyamatos buli-pia kombót"


Csak szólok, itt a 30 túloldalán is lehetnek rutinjaink. Akár még buli-pia kombó is.

2016. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én 23 éves férfi vagyok és azt mondom ez teljesen normális. Egy 24 éves nőhöz kb egy 28-35 évs férfi illik.


Családot majd én is olyan 30-35 évesen szeretnék, lehetőleg 20-27 éves nővel.


Ha tartós kapcsolatra és családalapításra hajtasz, akkor NE a korosztályodban keresgélj, hanem legalább egy jó 5 évet ugorj a saját korodhoz képest.

23/F

2016. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Annyira édes vagy, mintha magamat hallanám. :D

Anno 22-23 évesen el voltunk hűlve barátnőkkel egyetemben, hogy áááá, 30 éves pasit soha, az már szinte porlad, olyan öreg és úristen.

Eltelt néhány év - 26-27 évesek vagyunk -, az én vőlegényem 32 éves, az adott barátnő férje meg 33. :) És megsúgom: még nem porladnak. =D


24 évesen egy 28-30 éves pasi tökéletesen a te korosztályod, és bár az is igaz, hogy a buli/pia/haverok kombó nem (csak) kortól függ, de ne érezd magad cikinek azért, mert van köztetek néhány év. Gyerekként is mindig azt szokták mondani, hogy a srácok később érnek, ez most is igaz. :)


Csak arra vigyázz, hogy ne ess át a ló túloldalára - ne utasíts el egy fiatalabb srácot csak a kora miatt, ha amúgy nem tűnik partyállatnak, és ne csapj le egy idősebb férfire csak a kora miatt, mert az nem árul el sokat a személyiségéről. :)

2016. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.. kb 24 órája pont ilyesmi hozzászólást írtam, hogy vannak olyan nők akik már a komolyabb férfiakat keresik.

Te is ilyen vagy, kicsit hamarabb, hisz "csak" 24 éves vagy.

Igen vannak, és igazad van nem a huszonpár éves korosztály fog neked ebben partner lenni. Kivételek vannak, de sajnos tisztában kell azzal lenned, hogy erősen 30 felett kezdenek a férfiak megkomolyodni..

2016. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az érettség nem korfüggő. Ismerek teljesen éretten gondolkozó huszonéves férfit és, és teljesen infantilis 30 fölöttit is.

Én nem kor alapján döntök, de általában nálam pár évvel idősebb barátaim voltak. A mostani párom 35, én meg 27 vagyok, de nem vadásztam, hogy akkor most nálam idősebbet akarok, hanem így alakult.

Amúgy 30 fölöttieknél is megvan a hátrány, mert sokszor berendezkednek egy kényelmes, kicsit agglegényes életre és az istenért nem lehet őket bizonyos dolgaikról elmozdítani.

2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:

Biztos vannak kivételek, de a görbe mindig változik, nő.


Ha most összeszednél száz 25 éves és száz 35 éves férfit, akkor biztos többet találnál a 35 évesek között, akik készen állnak a családalapításra.

2016. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem a fiatal korosztály nagy részét fiúcskákat, lánykákat holnapra rendelném is meg az apokalipszist.
2016. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!