Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítottunk a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, de anyagiak miatt továbbra is együtt élünk. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk amint elkezdtem az egyetemet. Ő teljes állásban dolgozik, én részmunkaidőben, mellette tanulok. Szakítottam vele, mert nem működött jól a kapcsolatunk, ő viszont úgy érezte, hogy minden tökéletes volt, pedig többször is próbáltam vele megbeszélni a gondjaimat. Anyagiak miatt azt választottuk, hogy együtt fogunk lakni a továbbiakban is egy egyszobás lakásban. Én "felköltöztem" a galériára, de ugye ez nem sokat számít. Hogyan lehet átvészelni ezt az időszakot? Két nap telt el, de pokolian érzem magam, és rajta is látom, hogy szenved...


23/L


2016. dec. 3. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem rendeződik a kapcsolat,akkor muszáj lesz szétköltözni.Nézhetsz kiadó szobákat ahol más egyetemistákkal laksz majd,vagy ő néz mást és te keresel lakótársat...Vagy ha rendbejönnek a dolgok akkor minden happy.
2016. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Közös a lakás vagy csak az egyikőtöké? Ez így semmiképpen sem állapot. Még egyetemre jársz: nézz utána a kollégiumi lehetőségeknek, illetve érdeklődj a csoporttársaid körében, nem keres-e valaki albérletet vagy lakótársat a meglévő albérletébe!
2016. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Rendezni nem akarom a kapcsolatot, avagy úgy érzem, a párkapcsolat felbontása volt a jó megoldás.


Ha működik az együttélés így is (akármennyire is szívás), akkor maradnék, mert nem akarom csak úgy kirakni, tudom mennyibe fájnak az albérletek, ezt nem szeretném megtenni vele.

2016. dec. 3. 16:05
 4/15 A kérdező kommentje:
A lakás az enyém.
2016. dec. 3. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:
De ha lesz más párotok akkor sem zavarná egyikőtöket sem,hogy együtt éltek továbbra is mint lakótárs?
2016. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Adjál neki egy határidőt, amíg ki kell költöznie. Ez így nem állapot.


"Anyagiak miatt azt választottuk"

Bocsánat, de ezt ő választotta. mert így olcsóbb neki.

2016. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az még egy kicsit messzebb van, és addigra már más helyzetben fogunk élni. Nem örökké szeretnénk együtt lakni.
2016. dec. 3. 16:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Olcsóbb neki, de nekem is egyszerűbb. Havi negyvenezer forintomból nem tudnám fenntartani a lakást és megélni.
2016. dec. 3. 16:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de nem fog működni. Ugyanígy voltam, nem akartam utcára tenni, aztán meg is lett az eredménye. Jobb lesz mindkettőtöknek, ha keres egy másik lakást.
2016. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi véleményeket!
2016. dec. 3. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!