Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítottunk a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, de anyagiak miatt továbbra is együtt élünk. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk amint elkezdtem az egyetemet. Ő teljes állásban dolgozik, én részmunkaidőben, mellette tanulok. Szakítottam vele, mert nem működött jól a kapcsolatunk, ő viszont úgy érezte, hogy minden tökéletes volt, pedig többször is próbáltam vele megbeszélni a gondjaimat. Anyagiak miatt azt választottuk, hogy együtt fogunk lakni a továbbiakban is egy egyszobás lakásban. Én "felköltöztem" a galériára, de ugye ez nem sokat számít. Hogyan lehet átvészelni ezt az időszakot? Két nap telt el, de pokolian érzem magam, és rajta is látom, hogy szenved...


23/L


2016. dec. 3. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Tedd ki egy-kéten belül és közben keress lakótársat magadnak.

Alap, hogy nem élek együtt az exemmel, mert beteg dolog.

2016. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
Mit tehetnél semmit. Ez a sorsod :l
2016. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jobban járnál akkor, ha keresnél egy szimpatikus lakótársat.
2016. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kitenni kell, hanem felnőtt emberek módjára belátni, hogy ezzel tönkreteszitek egymást és megbeszélni, hogy kezdjen el más lakás után nézni. Nem fogod azonnal elzavarni, de hosszútávon nem szeretnéd ezt így fenntartani.

Ezzel lehetőséget teremtesz neki arra, hogy megtalálja azt a lakást/szobát, ahova szívesen költözne és a te lelked is könnyebb, mert nem raktad ki, még is ott van a szemed előtt, hogy nem tart ez a szitu örökké.

Te is keress közben lakótársat. Egy barátnőt, vagy bárkit, aki szimpi, tudnál vele együtt élni.

2016. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: Dugjatok egymással amíg nem találtok másik párt. Addig sincs stressz és szorongás. Legfeljebb most már tét nélkül játszva lehet jobban megismeritek egymást...
2016. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!