Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az igényesebb nőknek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igényesebb nőknek jobban számít a péniszméret, mint egy kevésbé igényes nőnek? Tapasztalatokat tudtok írni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én átlagosan igényesnek mondanám magam, de nekem nagyon számít.. Bocsi, nem tehetek róla.
2016. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igényességet milyen téren érted? Vagy hogy kell érteni, a te olvasatodban?


Mert ha a köznapi igényesség kifejezést vesszük, akkor szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz.


Ha szexen belüli igényességet/ igényeket vesszük akkor viszont lehet köze egyiknek a másikhoz.


De az, hogy egy pasanak mondjuk kisebb a micsodája, az nem egyenlő azzal, hogy ő egy lúzer.

Ellenpélda: tág vaginával és deszka mellekkel is lehet valaki lenyűgöző, sikeres és buknak is rá a pasik


Szerintem egy szexuális kapcsolatnak nem ezek a mozgatói.

Bár extrém kis farok méret már taszító, de az meg ritka ( amúgy meg nem tehet róla az illető).


Ezt válaszoltam, abszolút szubjektív vélemény.

2016. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez pont olyan hül.ye kérdés mint az, hogy "Az igényesebb pasiknak nagyobb a farka, mint egy kevésbé igényesnek? Tapasztalatokat tudtok írni?"


Másrészt, bármilyen hihetetlen ez a gyk törzsközönségének, a legtöbb ember élete során 5-7 szexpartnerrel büszkélkedhet, élete végig. Ennyi alapján szerintem meg ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket, hogy pl. a Gipsz Jakab a 2 csajával, meg a Kiss Manci a 3 pasijával mit tapasztalt.

2016. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párom a 7. szexpartnerem (alátámasztva ezzel az egyik korábbi válaszoló átlagolását :D ), és ami azt illeti, neki elég nagy méretű szerszáma van. Nem érdekelt eddig soha a méret, de attól még teljesen más élmény egy dezodoros-üveg méretű pénisszel meg egy körömlakkos-kupak méretű nemi szervvel szexelni. Ha esetleg netalán véletlenül a jövőben szakítanánk, akkor igen nagy bajban lennék a méretek miatt, mert az elmúlt három évben nagyon el lettem kényeztetve, félek, hogy én is kicsit "ellazultam", hogy be tudjam őt fogadni, és egyébként is hozzászoktam a teljes kitöltöttség állapotához, amit lehet, hogy idővel hiányolnék. Mielőtt összejöttünk volna és ezt megtapasztaltam volna, addig egyáltalán nem foglalkoztattak a méretek, mert teljesen átlagos péniszekkel hozott össze a sors, élményben nem volt különbség, és az élvezni is tudtam mindegyikkel, nem is kicsit.


Szóval szerintem ez nem feltétlenül igényesség kérdése, inkább korábbi tapasztalatok, élmények, partnerek függvénye, na meg persze alkati, hiszen például a párom exével nem tudott soha felszabadultan, felhőtlenül szexelni, mert neki meg mindig fájt, számára túlságosan nagy volt (és tanúsíthatom, hogy nem a párom előjátékban nyújtott odaadása hiányzott a dologból, mert ettől függetlenül igencsak fejlett a szexuális kultúrája).

2016. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Kinek mi az igényessebb?

Nekem szamît a méret.

N25

2016. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi... Nekem számít a méret. Tudom tudom, le leszek pontozva, csak nyugodtan.:) Ettől én még ugyanúgy szeretném érezni is azt a farkat, és nem fogom emiatt rosszul érezni magam.


Én úgy tapasztaltam, hogy a túl nagy méret nem jó. Vagy én nem vagyok eléggé befogadó, de 26 centi maxiban nekem már bizony fájdalmat okozott. 15-16 cm számomra az ami kényelmes és nagyon jó érzést tud adni.

Volt ennél kisebb partnerem a maga 12 centijével, azt már kevésnek éreztem, vékonyabb is volt, mint amit szeretek. De extrém kicsi mérettel, mint mondjuk 7-10 centi nem volt dolgom.

2016. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!