Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek a mosogatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mosogatás, takaritas, mosas, vasalás, főzés. Ezek csak női feladatok?

Figyelt kérdés
Szerintem, ezek a feladatok akkor voltak csak a nők feladata amikor meg a noknek nem volt "divat" dolgozni es egesz nap otthon voltak.
2016. dec. 29. 11:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem igen.
2016. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha egy férfi tud főzni, az szexi!

Na jó, belegondolva meg minden egyéb házimunka ( mosogatás, vasalás? Hm.. Érdekes.. :D)

25N

2016. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a nő feladata. Ha csak a férfi dolgozik.
2016. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki, ha valaki felnőtt létére képtelen ellátni magát, vagy nem hajlandó hozzájárulni a saját élőhelye/megjelenése igényességéhez, mindegy az illető neme. Ha mindkét fél dolgozik, akkor alapvető, hogy a háztartást is közösen vezessék.
2016. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
8%

A fát te vágod? A füvet te nyírod? A házat te tatarozod?


Mert ha igen, akkor az általad említetteket is meg lehet osztani, viszont akkor te is vágsz fát.

2016. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Egyik nemnek se a feladata, egy normális párkapcsolatban ahol együtt élnek a felek, ezek közös feladatok. Felnőtt dolgozó embernél szerintem elvárható az, hogy tudjon főzni, és az is, hogy eltakarítson maga után. Mosni, meg mosogatni manapság már nem túl időigényes feladat, mivel feltalálták a mosógépet és a mosogatógépet is.
2016. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, jelenleg egyedül élek, így egyértelmű, hogy ezeket a feladatokat elvégzem. Főzni kimondottan szeretek is, és tudok is, ezt szokták is a nők díjazni. :)

Amikor kapcsolatban voltam, akkor minden feladatot megosztottunk, mindenki csinálta azt, amit jobban szeretett, vagy épp rá esett aznap. Volt, amikor csak főztem, volt amikor én takarítottam ki a wc-t.

Ha mindkét fél dolgozik, akkor szerintem az a normális, ha megosztják egymás között a házimunkát, egyenlően kiveszik a részüket belőle. Egy kapcsolat így működőképes hosszútávon ilyen szempontból, így nincs veszekedés. Ha csak a férfi dolgozik, akkor azért nem árt, ha a nő odateszi magát azért otthon, bár még így sem lehet elvárni, hogy mindent végezzen el egyedül.


30F

2016. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Fozni, mosogatni minden nap kell. ugy tudom a fu nem nő olyan gyorsan h minden nap vagni kellene. Télen szinte nem is kell fuvet vagni. Gondolom te nyaton is egesz nap fat vagsz, vagy ha nincs favagas szezon a ferfiaknak pihi van?
2016. dec. 29. 11:32
 9/41 anonim ***** válasza:
5%
Mi az hogy nem tudja ellatni magát? Ez a 21. szazad. Van mosógép, gőzvasaló, rendelhetsz kaját, ha rendelsz kaját alig kell mosogatnod, nem kell főznöd és sokkal változatosabb lesz az étrended. Ki az aki a munka után még ráér főzni is? Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy összecsapni valami hulladékot, amit ehetsz 3 napig. Mindenre ott a mastercard.
2016. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Annak idején én megkaptam egy pasitól akivel együtt éltem, hogy a nő dolga hogy mosson, főzzön, takarítson, bevásároljon, kiszolgálja őt, amíg számítógépezik, játszik, filmezik, és lesse a pasinak minden kívánságát, akárhányszor akar is szexelni vele. Aztán mikor közölte, hogy a mosás egy igen egyszerű feladat, csak meg kell nyomni egy gombot, meg miért nem mostam fel, hiszen csak fél óra az egész minden nap, akkor mondtam, hogy amíg ő nem keres annyit, hogy mindkettőnket eltartson és otthon sertepertéljek, és napi kétszer meleg étellel (és az ebéd ne legyen u.az mint a vacsora) várjam, addig ő ne várja el, hogy a hétvégémet és a munka utáni időszakomat az ő kiszolgálásával töltsem.
2016. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!