Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő vagy a férfi feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő vagy a férfi feladata a mosogatás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 09:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
Nálam a mosogatógépé. (A ki-bepakolás pedig megegyezés kérdése.)
2016. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván a nőé. Gyereket is én szüljek, vagy mi?
2016. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy megegyeztek. Ha én főzök a párom mosogat, ha ő akkor én. Mi mindent elosztunk. 24/N
2016. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettõé
2016. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%

Azé, akinek benne van a párkapcsolati leírásában. Gondolom kötöttetek szerződést a kapcsolat elején, hogy kinek mik a jogai és kötelezettségei, egyszerűen nézzétek meg.


Ha netán csak az egyik félhez van beírva, de nem csinálja, vagy azt akarja, hogy te (is) csináld, akkor a Párkapcsolati Feladat Hivatalhoz tudsz fordulni, ők majd küldenek egy Vizsgálóbiztost.

2016. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Uniszex. Akit éppen nagyon zavar, vagy aki épp jobban ráér, vagy ha ezzel akar más munkát megúszni (drágám, sajnos nem tudom a wc-t kipucolni, mert mosogatnom kell :P).


Mondjuk ha csak ketten vannak a háztartásban akkor a mosogatás max 10 perc (se). Két tányér, 2 kanál/villa/kés, kávésbögre aztán ennyi. Ebéd után 1-2 lábas.


És inkább mosogatok tízszer, mint egy lefolyóban matatás.

2016. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ilyen,hogy a nő vagy a férfi feladata, aki jobban ráér/jobban szereti csinálni.A másik meg végez más házimunkát.


Nálunk mosogatógép van, rendszeresen a férjem pakolja ki, mert ő ér haza előbb - reggel elindítjuk, aztán ha hazaért rögtön elpakol.

2016. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
Intelligens embernek nem kérdés. Bunkóval meg nem kell közös mosogatót fenntartani.
2016. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
61%

Általában én csinálom, mert a férjem borzalmas benne, utána a harmadát újra el kell mosogatni, de azért néha jól jön a segítsége. Szó nélkül megcsinálja, ha én valamiért nem tudom, vagy megkérem.

Egyébként ha egyedül élnek akkor mit csinálnak? Gondolom akkor is mosogattak... Szóval ez nem a "kinek a feladata" kérdés.

Gyakorlatilag a gyerek megszülésén kívül, mindent lehet közösen.

2016. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
88%

A mosogatógépé. Amit természetesen nő talált fel :) és 1893 óta jelen van a piacon, úgyhogy legyen átkozott minden társadalom amely nem engedte hogy a nők világszerte élvezhessék áldásos segítségét és helyette könyékig kellett merülniük a zsíros zavaros lében.



Éljen a mosogatógép!

2016. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!