Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés próbából van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés próbából van olyan? Hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi biztos, hogy eljegyzés és közös lakásvásárlás előtt fogunk tenni egy "próbát" pár hónapnyi albérlettel, hiszen lakva ismerszik meg az ember.

Sok elmélet van erről, van, akik szerint ha valaki próbát tesz, az később kisebb valószínűséggel marad együtt, mert hogy nem akkora az elköteleződés egymás iránt stb.- én ezzel nem értek egyet. Úgy gondolom, mielőtt veszünk 10+millióért egy közös lakást, szeretném megtudni, hogy tudjuk-e egymást 0-24-ben tolerálni a párommal :)

2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondolok. Pl: Ha elmegyünk nyaralni 1hétre? Az már mutat valamit?
2017. jan. 27. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Többet, mint egy-egy együttalvás, de azért egy hét még lófütty ehhez
2017. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyaralás nem jó. Olyan helyzet kell amikor ti tartotok fenn lakást ketten, közösen, kialakítjátok az életteret közösen és a mindennapokat töltitek együtt. A nyaraláson nincsenek számlák, munkahely, házimunka, kötelezettségek, rokonok stb.

Pár hónapra albérlet, az a minimum, ott kiderül nagyon hamar!

2017. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én volt barátommal 4 hónap együttélés után szakítottam, mert már az is idegesített, ha hozzámszólt. Szóval szerintem mindenképp érdemes kipróbálni. 26N
2017. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!